Bilgisayar fiyatları azalır mı?

Dolar da arada sırada düşüyor ama bunlar hiç market fiyatlarına yansımıyor. Boşuna beklemeyin hocam pandemi bitmeden hiç bir şey düşmez.

Bu yıl değil de ETH 2.0 Temmuz ayında çıkacak ve Ethereum madenciliği bitecek çok kar etmeyi sevenler işi bırakır diye düşünüyorum. Ha mining bitecek mi hayır bitmeyecek daha bir sürü altcoin var. Yüksek olasılıkla Raven kazımı yaygınlaşır. Pandemi dolayısıyla üretim yavaşladı ve stok yetişmiyor. Yıl sonunda bu sorunda azalacak hatta bitecek. Bu sayede ekran kartı fiyatları düşecek ve bilgisayar fiyatlarında bir nebze düşüş olacak.

Arkadaşlar Bitcoin fiyatları azalıyor, sizce bilgisayar fiyatları azalır mı ekran kartları azalacağından dolayı?
Evet azalır.
Bu yıl değil de ETH 2.0 Temmuz ayında çıkacak ve Ethereum madenciliği bitecek çok kar etmeyi sevenler işi bırakır diye düşünüyorum. Ha mining bitecek mi hayır bitmeyecek daha bir sürü altcoin var. Yüksek olasılıkla Raven kazımı yaygınlaşır. Pandemi dolayısıyla üretim yavaşladı ve stok yetişmiyor. Yıl sonunda bu sorunda azalacak hatta bitecek. Bu sayede ekran kartı fiyatları düşecek ve bilgisayar fiyatlarında bir nebze düşüş olacak.
Belki bir tık daha geç olabilir ama. Mesela Şubat 2022.

Tanıdığım yurtdışından gelecek mayıs'ta ona aldırtmayı düşünüyorum sizce de öyle mi yapmalıyım?

Bir link falan var mıdır ona atabileceğim.

100.000+ Bir YouTube Kanalından duymuştum. Kripto Para Madenciliğinde harcanan elektirik, Hollanda'nın 1 yıllık elektirik ihtiyacından fazla.. Fiyatlarının düşmesi 2021'de mümkün değil. Umarım 2022'de 2021'deki fiyatları özlemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı