Bilgisayar fiyatları

shooter123

Centipat
Arkadaşlar merhaba biliyorsunuz son dönemlerde ulkecek iyi şeyler yaşamıyoruz ve dünyada da durum bu sekilde.

Bilgisayar parçalarının fiyatları artar mı? Şu an elimde 4600 TL gibi bir bütçe var. Bugün Teknobiyotik güzel bir sistem çıkartmış onu çok düşündüm de. Eğer yaza doğru fiyatlar 1.5 katı falan artarsa çok zora girerim. Lütfen bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım ve abilerim yorum yapsın boş sözlere gerek yok. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Virüs yüzünden fiyatlar çok büyük ihtimalle artacak.
Bu arada yeni çıkardıkları sistem fiyatına göre çok iyi.

Son düzenleme:
Ben de yaza doğru toplayacağım. Elimdeki parayı faize yatırdım, ama altına yatırsam daha iyi olurdu. Büyük ihtimalle fiyatlar artacak ama. Bir ihtimal yeni parçalar çıkarsa eski parçaların fiyatı düşer diye tahmin ediyorum.

Evet kurlar artıyor ve global ekonomi çok dara giriyor. Tüm teknolojik aletler pahalanacak özellikle Bilgisayar ve parçaları. İmkanın varken sistemini al.

Teknoloji sadece şu an içinde bulunduğumuz salgından dolayı pahalılaşmaz. Her dakika keşfedilen yeni, kendine özgü mekanizmalar doğurur. Kur bazında da ileriki dönemde ne olur ne biter kestirmek çok zor. Belki daha fazlası, belki azı. Alabileceğin zaman şimdi senin en iyi zamanın :)

Arkadaşlar biraz geç kaldım ama tam 4.499 tl ye dediğim sistemi almıştım. Buraya yazmayı unutmuşum :) Teşekkürler herkese. Müsait olduğumda incelemesini yapabilirim isterseniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı