Bilgisayar format sırasında takılı kaldı

cinarw15

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Dün bilgisayarı sıfırlanmıştım. Tam Windows kurulumuna geldi %11 oldu mavi ekran verdi sonra tekrar açıldı. Ama bu sefer açılma ekranı geldi bir süre sonra o ekran gidip hoş geldiniz ekranı geliyor oda bir süre sonra açılma ekranına dönüyor. Böyle döngüde kaldı. Ne yapabilirim?

Merhaba. Dün bilgisayarı sıfırlanmıştım. Tam Windows kurulumuna geldi %11 oldu mavi ekran verdi sonra tekrar açıldı. Ama bu sefer açılma ekranı geldi bir süre sonra o ekran gidip hoş geldiniz ekranı geliyor oda bir süre sonra açılma ekranına dönüyor. Böyle döngüde kaldı. Ne yapabilirim?

Bende sıfırlarken 39'da takıldı 3 saat falan ilerlemedi hiç. Ben de kapattım px yi sonra çöktü formatla düzeldi.

Bilgisayardan yaptı
Bilgisayardan sıfırlama yaptığınız için Windows işlemi tam bitirmemiş olabilir. Siteden Windows ISO dosyası indirim Rufus programı ile USB belleğinize yazdırarak sistemi USB aracılığı ile boot etmelisiniz. Gerekli linkleri aşağıya bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı