Bilgisayar geç kapanıyor

Grovefff

Centipat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle. İyi bir 2 aylık sistemim var. Bilgisayar monitörden görüntü gittikten 20 30 saniye sonra kapanıyor. Birkaç kere uzun kullanımda 1 2 dk beklettiği oldu. (bütçeden dolayı SSD kullanıyorum) endişelenmeli miyim sizce yoksa normal bir durum mu?

HDDsentinel indir, testini yap hemen.
Hocam önceden Hd tune dan test yaptığımda bir sıkıntı çıkmamıştı. Şuan dediğiniz testi yapamayacak durumdayım da hocam sonrası için soruyorum. Testte sıkıntı çıkarsa aldığım yerle iletişime geçiyorum. Çıkmaz ise ne yapmalıyım. Sizide rahatsız ettim kusura bakmayın.

Hocam önceden Hd tune dan test yaptığımda bir sıkıntı çıkmamıştı. Şuan dediğiniz testi yapamayacak durumdayım da hocam sonrası için soruyorum. Testte sıkıntı çıkarsa aldığım yerle iletişime geçiyorum. Çıkmaz ise ne yapmalıyım. Sizide rahatsız ettim kusura bakmayın.
Ne demek hocam, zaten ben ''hemen''i onun için söylememiştim. Asıl siz kusura bakmayın. Çıkmaz ise BİOS pilini çıkarıp 10dk sonra takın. Böylece BİOS sıfırlanır.

Ne demek hocam, zaten ben ''hemen''i onun için söylememiştim. Asıl siz kusura bakmayın. Çıkmaz ise BİOS pilini çıkarıp 10dk sonra takın. Böylece BİOS sıfırlanır.
Hocam şahsen çok bi sorun teşkil etmiyor geç kapanması. Herhangi bir sorun var mı diye merak etmiştim. Testte sıkıntı çıkmazsa anladığım kadarıyla sıkıntı yok ve normalce kullanmaya devam ediyorum

Geri
Yukarı