Bilgisayar görüntü vermiyor

JYeager

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı gece kapatmıştım sabah tekrar açtığımda açılmadı ekran gelmiyor ve klavye mouse da ışıkları yanmıyor ama kasa çalısıyor kendi kendine birden oldu, bugün de yeni Power aldım Power'dan kaynaklı olabilir diye ama sorun cözülmedi yardım edebilir misiniz?

Son olarak aklıma gelen yöntemi de söylemek isterim. Anakartta toz, vida veya kablo teli benzeri iletken bir madde temasından kaynaklanan kısa devre olma ihtimalide olabilir. Diş fırçası (vb.) İle elektronik devre temizle sıvısı (eğer yoksa kolonya da olur) tüm bileşenlerin güzelce temizliğini yapıp kontrol etmeni tavsiye ederim. Bu ne kadar çözüm olur bilemiyorum ama denemekte fayda var.

Yine olmadı şaşırmadım umudumu kestim zaten neyse teşekkür ederim cevapların için.

Yine olmadı şaşırmadım umudumu kestim zaten neyse teşekkür ederim cevapların için.

Yakınınızda bilgisayarcı varsa ona götürün başka bir anakart ile test yaparlar eğer sorun varsa yenisini alırsın. Belki de bir şeyi yanlış yapıyorsundur onlar düzeltir. Mümkünse tanıdığa gitme çoğunlukla kazık oluyorlar. Ve bilgisayara bakarken başında dur milletin ne yapacağı belli olmuyor.

Youtube'da gezinirken aşağıdaki videoya denk geldim. Muhtemelen bir çoğunu yapmışsındır ama gözünden kaçan veya atladığın bir şey olmasına karşılık yine de videodaki yönergeleri tekrardan uygulamanı tavsiye ederim. Eğer yine de çözüm olmazsa bir bilgisayarcıdan destek alman gerekebilir. Umarım sorunun çözülür. Sevgiler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı