Bilgisayar gözlüğü önerisi

NecroBit

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar dostlarım. Daha önceden doktora gitmiştim bu mesele için. Bana 0,25 de olsa numaralı bir gözlük tavsiye etmişti. Ben de her sene büyüyen göz numarası hikayelerini çok duyduğumdan 0,25 bile olsa almak istememiştim. Kendimi bildim bileli bilgisayar ekranına bakarım. Hep kısık ışıkta baktığım için gözlere zeval gelmedi çok şükür. Ama artık yorulmaya başladılar. Şişiyormuş gibi bir hisle karşılaşıyorum birkaç saat sonra, özellikle yazı okurken. Doktor göz kuruluğundan bahsetmişti ama damlalar da bir yere kadar idare ediyorlar. I-Block gözlüklere denk geldim. Fiyatı da çok uygun. Bundan başka gözlükçülere gittiğimde ve bilgisayar gözlüğü sorduğumda çok mırmır çektiler, kararsız kararsız tavırlara girdiler. Şak diye öneri sunamadılar. Ben de gösterdikleri gözlüklerden tedirgin oldum, bir de üstüne 500 TL fiyat çekince (Een dandik çerçeve olmasına rağmen) hele ki numarasız bir gözlük için saçma geldi. Sizin önerileriniz nedir değerli forum üyeleri? Şu kadar kişi arasında illaki bu zımbırtıyı kullanan birileri olmalı. I-Block beni idare eder mi, yoksa bir ton para akıtmalı mıyım? (Not: Aşırı sağlık duyarlılığına girmeye gerek yok. Hiçbirimiz doktor değiliz ve bu gözlükler de radyasyon yaymıyor. Doktora git tavsiyesi haricinde tavsiyeler gelirse inanın çok memnun kalırım.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı