Bilgisayar gözlüğü önerisi

Spoksi

Centipat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar günümün çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum için ve bu süreçte gözlerim yorulduğundan bir bilgisayar gözlüğü arıyorum, kendi kullandğınız ya da yorumlarını okuduğunuz veya önerebileceğiniz türden bir bilgisayar gözlüğü var mıdır?

Not: Sevgili modlar eğer konuyu yanlış yere açtıysam lütfen ban atmayın aklıma en uygun burası geldi.

Arkadaşlar günümün çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum için ve bu süreçte gözlerim yorulduğundan bir bilgisayar gözlüğü arıyorum, kendi kullandğınız ya da yorumlarını okuduğunuz veya önerebileceğiniz türden bir bilgisayar gözlüğü var mıdır?

Not: Sevgili modlar eğer konuyu yanlış yere açtıysam lütfen ban atmayın aklıma en uygun burası geldi.
Bilgisayar gözlüğü diye bir şey mi var merak ettim açıkçası

Yer
C:/Turkey/Tekirdağ/Şarköy
KS
Spoksi

Spoksi

Centipat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Bilgisayar gözlüğü diye bir şey mi var merak ettim açıkçası.

Monitörden gelen zararlı ışınların göze verdiği zararı azaltmak için özel mercek kullanan gözlükler diye biliyorum bende.

Ege kprn

Centipat

Sanırım windowsta gözü yormaması için özellik var onu deneyebilirsin.

KS
Spoksi

Spoksi

Centipat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Sanırım Windows'ta gözü yormaması için özellik var onu deneyebilirsin.

Monitörün renk ayarlarını değiştirdiği için rahat edemedim o yüzdem şansımı gözlükten yana kullanmayı deniyorum.

KS
Spoksi

Spoksi

Centipat
Makaleler
2
Yer
İzmir

Hortozazi

Decapat
Yaklaşık 1 ay önce gözlerimin bozukluğundan dolayı yeni bir gözlük aldım ve almışken mavi ışık filtresi de yaptırdım camlara. Önceden çok ağrıyan, rahat vermeyen gözlerim (veya ben gözlerime rahat vermiyordum) yeni gözlükten sonra inanılmaz rahatladı. Tabii filtrenin kalitesine göre değişiyor etkisi ama tavsiye ederim.

Yukarı