Bilgisayar güncelleme yapmıyor

Fade5d

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarıma Microsoft Defender antivirus için güvenlik zekâsı güncelleştirmesi - KB2267602 (sürüm 1.367.1486.0) ve X64 tabanlı sistemler için Windows 10 version 21H2 2022-04 güncelleştirmesi (KB5005463) adlı güncelleştirmeler yüklenmiyor. Bu sorunuz çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
15 20 dk takılı kalıyor sonrasında güncelleme %100 seviyesine geliyor fakat bir daha güncelleme uyarısı aldığımda aynı güncelleştirme tekrar önüme çıkıyor.

15 20 dk takılı kalıyor sonrasında güncelleme %100 seviyesine geliyor fakat bir daha güncelleme uyarısı aldığımda aynı güncelleştirme tekrar önüme çıkıyor.
Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Yeniden başlattığında seni güncelleme ekranına atması lazım. Eğer %100 e gelip tekrarlıyorsa bu aşamada çözülmesi gerek. aynısını birkaç kere yaşadım çünkü. eğer yeniden başlattığında güncelleme olmuyorsa güncellemede sıkıntı vardır. Güncellemeyi yapmadan sıradaki güvenlik güncelleştirmesini bekleyin

Son düzenleme:
Bilgisayarı yeniden başlatmayı deneyin. Yeniden başlattığında seni güncelleme ekranına atması lazım. Eğer %100 e gelip tekrarlıyorsa bu aşamada çözülmesi gerek. aynısını birkaç kere yaşadım çünkü. eğer yeniden başlattığında güncelleme olmuyorsa güncellemede sıkıntı vardır. Güncellemeyi yapmadan sıradaki güvenlik güncelleştirmesini bekleyin
Bilgi için teşekkürler çözülürse bildireceğim.

Maalesef sorunum çözülmedi dediğiniz gibi olmadı ve beni güncelleme ekranına atmadı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı