"Bilgisayar Güvenli Önyükleme özelliğini desteklemelidir" hatası

Machillen

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

Arkadaşım Windows 11 kurarken bir sorun yaşadı. "Bilgisayar Güvenli Önyükleme özelliğini desteklemelidir." hatası alıyor, iyi bir bilgisayara sahip.
Hata görüntüsü ektedir (TPM 2.0 hatasına aldırış etmeyin, çözümünü söyledim.)

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    96,4 KB · Görüntüleme: 2.269
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende BIOS modu yazmıyor ne yapabilirim?

Selam bununla ilgili videolar var istersen onlara bak link atmam doğru mu bilmiyorum o yüzden sen baksan güzel anlatan ve kolay çözümlü videolar var.
Bu hataları alıyorum ve BIOS modu yazmıyor TPM 2.0'nin çözümünü buldum uygulamadım ama bilmiyorum ne yapabilirim yardım edebilir misiniz?Eki Görüntüle 1241329
Eki Görüntüle 1241327

Eğer temiz kurulum yapabileceksen bir Windows 11 USB belleği hazırla sonra verdiğim Win11.reg dosyasını flaşa at bilgisayarı flaştan boot et. Bu bilgisayara kurulum yapılamaz ekranına kadar gel orada Shift + F10 bas sonrasında açılan komut satırına notepad.exe yaz enterla. Sol üstten dosya oradan aç sonra dosya türünü tüm dosyalar de oradan flash belleği bul. Ardından Win11.reg dosyasına sağ tık yap birleştir de. Çıkan uyarıyı kabul et sonrasında çık o pencereden. Geri geri şimdi yükle ekranına kadar gel. Sonra her şey normal bir şekilde kuruluma devam edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer temiz kurulum yapabileceksen bir Windows 11 USB belleği hazırla sonra verdiğim Win11.reg dosyasını flaşa at bilgisayarı flaştan boot et. Bu bilgisayara kurulum yapılamaz ekranına kadar gel orada Shift + F10 bas sonrasında açılan komut satırına notepad.exe yaz enterla. Sol üstten dosya oradan aç sonra dosya türünü tüm dosyalar de oradan flash belleği bul. Ardından Win11.reg dosyasına sağ tık yap birleştir de. Çıkan uyarıyı kabul et sonrasında çık o pencereden. Geri geri şimdi yükle ekranına kadar gel. Sonra her şey normal bir şekilde kuruluma devam edebilirsin.

Sanırım yapabilirim şimdiden teşekkürler dosyayı atabilir misin?

Geri
Yukarı