Bilgisayar harici diski görmüyor

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 132

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Yeni bir Ryzen 7 laptop aldım her şey iyi güzel 512 GB M.2 var ama benim elimde harici bir disk kutusu ve harici bir SATA SSD var. Önceki laptopta algılıyordu ama bu cihazda algılamıyor.

1699212484343.png

1699212501948.png

Hiçbir yerde bulamıyorum. Çok lazım içinde verilerim var. Ne yapacağız?

Arkadaşlar önemi çok büyük içinde vefat eden arkadaşımın yedekleri var. Ne yapacağım?

HDD kutusunun içindeki SSD yerinden çıkmış olabilir mi ? Kutunun kablosunu kontrol edip tekrardan takıp kontrol ediniz(Takılabilir yapıdaysa)

HDD kutusunun içindeki SSD yerinden çıkmış olabilir mi? Kutunun kablosunu kontrol edip tekrardan takıp kontrol ediniz(Takılabilir yapıdaysa)

Evet şeffaf kutunun dışı, tamamen takılı ve kutunun ışıkları yanıyor hiçbir sorun gözükmüyor. Ama bilgisayar görmüyor. İçindekilere zarar gelirse cidden mahvolurum

Evet şeffaf kutunun dışı, tamamen takılı ve kutunun ışıkları yanıyor hiçbir sorun gözükmüyor. Ama bilgisayar görmüyor. İçindekilere zarar gelirse cidden mahvolurum

OTG destekli tablet/telefon varsa bir de oradan kontrol etmeyi deneyiniz.(USB OTG dönüştürücü ile bir takıp oradan kontrol edin)

Yeni konular

Geri
Yukarı