Bilgisayar hata vermeden ekran donuyor

NoxyOfficial

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Radeon R7 240
AMD Athlon 200GE
A320M-S2H-CF
8 GB
Örnek olarak oyundayken (YouTube açmaya çalıştığımdada olmuştu) aniden donuyor zorlamadığım halde. Ses gelmeye devam ediyor ama ekran yeşil ya da donmuş oluyor. Kapatıp açtığımda çözülüyor.

1659094206541.png

1659094237390.png

1659094267317.png

1659094283411.png

1659094297409.png

Belki düzelir diye format attım ancak çözülmedi.

Tüm sürücüleri güncelleyin ve Memtest ile bellek testi, HDTune benzeri bir program ile de diskinizi test edip sonuçları paylaşır mısınız? Ayrıca DDU ile sürücüyü silin ve öyle deneyin, ekran kartıyla alakalı yazılımsal bir şey olabilir.

Tüm sürücüleri güncelleyin ve Memtest ile bellek testi, HD Tune benzeri bir program ile de diskinizi test edip sonuçları paylaşır mısınız? Ayrıca DDU ile sürücüyü silin ve öyle deneyin, ekran kartıyla alakalı yazılımsal bir şey olabilir.

Hocam sürücüler güncel. Sabah Memtest ve HD Tune sonuçlarını paylaşırım. DDU ile sürücüyü silip denedim şu anlık bir sıkıntı çıkmadı. İnşallah yeni bir bilgisayar alana kadar idare eder beni.

Tüm sürücüleri güncelleyin ve Memtest ile bellek testi, HD Tune benzeri bir program ile de diskinizi test edip sonuçları paylaşır mısınız? Ayrıca DDU ile sürücüyü silin ve öyle deneyin, ekran kartıyla alakalı yazılımsal bir şey olabilir.

Hocam Memtest ile test yaptım hata çıkmadı. HD Tune ile de test yaptım disk fazla ısındı. (60 derece)

1659265898622.png

Son düzenleme:
Isınmadan dolayı takılma olabilir, güncel sürücüyü kurup tekrar deneyin donma olacak mı bakalım.

Hocam her şeyi denedim. BIOS'u güncelledim, en güncel sürücüyü indirdim fakat çözemedim. Güvenli modda DDU ile sürücüyü silince sorun olmuyor. Sanırım ekran kartında yazılımsal bir sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı