Bilgisayar hazırda bekletilirse indirme devam eder mi?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
E8500 AMD Radeon HD 7850 2GB Gigabyte 945GCM-s2l 4GB
Merhaba arkada GTA 5 indiriyorum da ben şimdi bilgisayarı hazırda beklete alsam sonraki gün açsam kaldığı yerden devam eder mi? Yoksa hata verip iptal mi olur indirme ya da gece kendisi indirir mi PC kapalıyken?

Son düzenleyen: Moderatör:
1677698704780.png

Hocam şu ekrandan da döner dimi çünkü tekrar 12 saat beklemek istemiyorum ve bekleyemem de

Bu arada bro PC yi açık bırakıp indirme işlemini gönül rahatlığıyla yapabilirsin, herhangi ağır bir işlem olmadığı için fazla elektrik çekmez.

Eki Görüntüle 1686743
Hocam şu ekrandan da döner dimi çünkü tekrar 12 saat beklemek istemiyorum ve bekleyemem de
Bro crack olduğu için kaldığı yerden devam etmeme olasılığı var.

Bu arada bro PC'yi açık bırakıp indirme işlemini gönül rahatlığıyla yapabilirsin, herhangi ağır bir işlem olmadığı için fazla elektrik çekmez.

Onu ben de biliyorum ama işte annemler rahat bırakmıyor bana kalsa bırakacağım zaten teşekkürler bro.

Merhaba arkada GTA 5 indiriyorum da ben şimdi bilgisayarı hazırda beklete alsam sonraki gün açsam kaldığı yerden devam eder mi? Yoksa hata verip iptal mi olur indirme ya da gece kendisi indirir mi PC kapalıyken?
Sonraki gün devam eder ancak gece etmez. Gece indirmesi için çoğu zaman komple açık kalması gerek. Ancak indirdiğiniz programa göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı