Çözüldü Bilgisayar hoparlöründen ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SquWave

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Laptop'a kulaklık takınca ses geliyor fakat cihazın kendi hoparlöründen ses gelmiyor. Aslından ayarlardan baktığım zaman cihaz ses geliyormuş gibi gösteriyor pek çok çözümü denedim ama sonuç yok. Emin olmamakla birlikte şüphelendiğim bir durum var. Driver Pack Solution üzerinden güncelleme yapacaktım ondan sonra ses gelmemeye başladı. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• ses.PNG
    ses.PNG
    90,3 KB · Görüntüleme: 43
Aygıt Yöneticisi > Ses, video ve oyun denetleyicileri > Hıgh Definition Audio > Özellikler > Ayrıntılar > Donanım kimlikleri ' tümünü seçin ve burada paylaşın.

Ekran Alıntısıa.PNG

Aygıt Yöneticisi > Ses, video ve oyun denetleyicileri > High Definition Audio > Özellikler > Ayrıntılar > Donanım kimlikleri ' tümünü seçin ve burada paylaşın.

Eki Görüntüle 543842

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_5069&SUBSYS_1B0A2092&REV_1003
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_14F1&DEV_5069&SUBSYS_1B0A2092

Olarak Gözüküyor.

Bağlantıdan sürücü yazılımını indirin ve kurun.

Conexant SmartAudio HD

İndirip kurdum. Yeniden başlat seçeneğine tıkladım. Ama "Windows hazırlanıyor Bilgisayarınızı kapatmayın" ekranında kaldı. Bu ışlem uzun mu sürüyor bekliyim mi? Yoksa bilgisayarı kapatıyım mı?
Bağlantıdan sürücü yazılımını indirin ve kurun.

Conexant SmartAudio HD

Bekleyince düzeldi. Çok teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı