Bilgisayar için 112 watt ile çalışmak yeterli mi?

O konuyu okuyunca kendimi gördüm 😂 bir gün çok iyiyken bir gün kötü oynama olayı. Vallahi Valorant CS tarzı oyunları bırakmama sebep oldu. Gençleştim resmen 😅 RDR2 Witcher Cyberpunk ETS falan atıyorum FPS olarak en fazla BF giriyorum hocam çözümü bulursan bana da haber et oynamayalı 1 yıldan fazla oldu 😂

Benim başıma bu olay geldiği günü net hatırlıyorum ne bozuldu diye bilgisayarı çok kurcalamıştım direk fark ettim problemi ama işte çözümü yok herkes ev değiştirmek çözüm diyor :)

Dedikleriniz bunlar mı acaba?

Bunların birimini göremediğim için bir şey ifade etmiyor. 230v yi görüyorum ve şebekede hiçbir sorun olmadığını söyleyebilirim.

Edit: biri frekans 50hz, çok normal. Diğeri akım, yüke göre değişir. Bence şebeke gayet normal.

Bunlar normal ama hala elektrik sisteminden sorun derseniz THD (Total hatmonik distorsiyon) ölçtürün. Oturan sayısı artmasıyla THD artmış olabilir.

Son düzenleme:
Bunların birimini göremediğim için bir şey ifade etmiyor. 230v yi görüyorum ve şebekede hiçbir sorun olmadığını söyleyebilirim.

Edit: biri frekans 50hz, çok normal. Diğeri akım, yüke göre değişir. Bence şebeke gayet normal.

Bunlar normal ama hala elektrik sisteminden sorun derseniz THD (Total hatmonik distorsiyon) ölçtürün. Oturan sayısı artmasıyla THD artmış olabilir.
Anladım teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı