Bilgisayar için 350-400TL hoparlör önerisi

Im_Conqueror

Hectopat
Yakında müstakil bir eve taşınacağız bende yüksek sesle şarkı dinlemeyi çok seviyorum fakat şu an apartmanda olduğumuz için bunu yapamıyorum. Bana çok yüksek ses veren gerek oyun oynarken kulaklıktan sıkıldığımda kullanabileceğim gerek şarkı dinleyebileceğim bir hoparlör gerekli tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçe: 350-400TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında müstakil bir eve taşınacağız bende yüksek sesle şarkı dinlemeyi çok seviyorum fakat şu an apartmanda olduğumuz için bunu yapamıyorum. Bana çok yüksek ses veren gerek oyun oynarken kulaklıktan sıkıldığımda kullanabileceğim gerek şarkı dinleyebileceğim bir hoparlör gerekli tavsiyelerinizi bekliyorum.
Bütçe: 350-400TL

https://www.akakce.com/c/?z=134&v=3...525964&f=/r/?pr=17977567&vd=317&pg=1770525964 ya da bu bunlar olabilir

Bunlar bile 300 TL olmuş, bütçeni arttırman gerekecek ya da ikinci el bakman lazım. Benim zamanında aldığım bluetooth hoparlör bile 12 Watt, bunlar 2,2 Watt.

Güzel ses istiyorsan, en azından subwoofer'ı olan 2+1 sistem almanı öneririm. Bunlardan çok daha iyi olacaktır. Bekleyip para biriktirmen iyi olur bence.

Hocam attığınız modellere baktım son attığınız ürün aklıma yattı fakat yukarıdaki mesajda attığınız Z213 ile çok farkı var mıdır?

Bunlar bile 300 TL olmuş, bütçeni arttırman gerekecek ya da ikinci el bakman lazım. Benim zamanında aldığım Bluetooth hoparlör bile 12 watt, bunlar 2,2 watt.

Güzel ses istiyorsan, en azından Subwoofer'ı olan 2+1 sistem almanı öneririm. Bunlardan çok daha iyi olacaktır. Bekleyip para biriktirmen iyi olur bence.

Yusuf hocamın attığı ürünler aklıma yattı ailemden de biraz destek alarak alabilirim.

Hocam attığınız modellere baktım son attığınız ürün aklıma yattı fakat yukarıdaki mesajda attığınız Z213 ile çok farkı var mıdır?

Yusuf hocamın attığı ürünler aklıma yattı ailemden de biraz destek alarak alabilirim.

Hocam atığım 2+1 logitec gayet iyi gibi. Bir karşılaştırma yapıp atayım.

Logitech Z213 - Logitech S120 Karşılaştırması - Epey bakarsan sevinirim hocam karar verebilirsni.

@Im_Conqueror

Yeni konular

Geri
Yukarı