Bilgisayar için bazı parçaları seçmede zorlanmak

Neku.71

Femtopat
Merhaba 10-11 Ocak civarı yeni bir PC toplayacağım öncesinde RX 6600 Sapphire almıştım sadece diğer parçalar kaldı ancak çok kararsızım özellikle anakart konusunda işlemci olarak Ryzen 5 5600 veya 5600X düşünüyorum RAM olarak Corsair RGB 2x8 16 GB 3600MHz CL18 SSD olarak ise Kioxia Exceria 1TB NVMe SSD
PSU+kasa bakıyorum ancak önerileriniz varsa verebilir misiniz ve de anakart için çünkü bu ikisi için aşırı kararsızım yardımcı olabilir misiniz? Kasa için 3K anakart için 3.5k bütçe limiti var

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba 10-11 Ocak civarı yeni bir PC toplayacağım öncesinde RX 6600 Sapphire almıştım sadece diğer parçalar kaldı ancak çok kararsızım özellikle anakart konusunda işlemci olarak Ryzen 5 5600 veya 5600X düşünüyorum RAM olarak Corsair RGB 2x8 16 GB 3600MHz CL18 SSD olarak ise Kioxia Exceria 1TB NVMe SSD.
PSU+kasa bakıyorum ancak önerileriniz varsa verebilir misiniz ve de anakart için çünkü bu ikisi için aşırı kararsızım yardımcı olabilir misiniz? Kasa için 3K anakart için 3.5k bütçe limiti var.

Ben kasa olarak Dark Guardian Pro öneririm kendim de var kocaman ve kontrolcü ile beraber geliyor.

Geri
Yukarı