Bilgisayar için en iyi internete bağlanma yöntemi nedir?

Son kullanıcı şu anda Wi-Fi'ya da Ethernet ile bağlanabiliyor. Ethernet çekemeyeceğinizi söylemişsiniz, Wi-Fi'nin de performansı iyi değil. Fiyatı tuzlu olsa da PowerLine adaptörler tek çareniz. Dairenin elektrik hattı üzerinden aktarım sağlıyor, bu saye de ayrı bir kablo çekmek zorunda kalmıyorsunuz.

Son kullanıcı şu anda Wi-Fi'ya da Ethernet ile bağlanabiliyor. Ethernet çekemeyeceğinizi söylemişsiniz, Wi-Fi'nin de performansı iyi değil. Fiyatı tuzlu olsa da PowerLine adaptörler tek çareniz. Dairenin elektrik hattı üzerinden aktarım sağlıyor, bu saye de ayrı bir kablo çekmek zorunda kalmıyorsunuz.
Hocam elektrik hattı kalitesi de etken değil mi? Bir de çok fazla sorun çıkardığını duymuştum.

Yüksek Wi-Fi sertifikalı bir modem ve Wi-Fi kartı ile Ethernet'ten daha konforlu bir bağlantı yapablirsiniz. WI-FI6 modem ve kart alırsanız kablolu gibi bağlantı sağlar.

Dual band modem + dual band Wi-Fi card lazım.
Ben şu ürünü iyi fiyata almıştım. Şimdi biraz tuzlu:

ASUS Dual Band Wi-Fi 6 router yeterli olur mu peki?

Yüksek Wi-Fi sertifikalı bir modem ve Wi-Fi kartı ile Ethernet'ten daha konforlu bir bağlantı yapablirsiniz. WI-FI6 modem ve kart alırsanız kablolu gibi bağlantı sağlar.

Anakartımla beraber gelen ASUS Dual Band Wi-Fi 6 router yeterli olur mu peki?
Modem olarak Netmaster Infinity 401 var

ASUS Dual band Wi-Fi 6 router yeterli olur mu peki?

Anakartımla beraber gelen ASUS Dual band Wi-Fi 6 router yeterli olur mu peki?
Modem olarak Netmaster Infinity 401 var.

Modeme uzaklığınız ne kadar?

Geri
Yukarı