Bilgisayar için gamepad önerisi

Bunu bağlaması kolay mı Windows tabanlı bir sisteme.

İnternette 3 bin küsurden fazlaydı bunu gördüğüm iyi oldu listeme ekleyeyim fiyatı piyasa göre uygun gibi.

2300-2400'lere çıkarsanız şunu da düşünebilirsiniz:

8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller with Charging Dock, Wireless Pro Controller with Hall Effect Sensing Joystick, Compatible with Switch, Windows and Steam Deck (White) Amazon.com.tr

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2400TL bütçe civarıan bunlar var Machenike incelemesi de burda.

2300-2400'lere çıkarsanız şunu da düşünebilirsiniz:

8BitDo Ultimate Bluetooth Controller with charging dock, Wireless Pro Controller with hall effect sensing joystick, compatible with switch, Windows and Steam Deck (white) Amazon.com.tr

Açıkçası bu markayı bilmiyorum daha çok Sony ve Xbox'un ürünlerini biliyorum araştıracagım eğer bilgisayara bağlantısı, ürün kalitesi vs iyise listeme ekleyebilirim biraz ürünü incelemem lazım.

Açıkçası bu markayı bilmiyorum daha çok Sony ve Xbox'un ürünlerini biliyorum araştıracagım eğer bilgisayara bağlantısı, ürün kalitesi vs iyise listeme ekleyebilirim biraz ürünü incelemem lazım.

8BitDo Ultimate Bluetooth olan modeli Xbox 9.Nesil'in bire bir rakibi hocam. Forumda çok alınan ve kullanılan bir model. Hall Effect analogları sebebiyle özellikle çok tutuluyor. Genelde memnun herkes. Bende Xbox 9.Nesil var ama merakımdan ben de alıp kıyaslamayı düşünüyorum elim rahatlayınca.

8BitDo Ultimate Bluetooth olan modeli Xbox 9.nesil'in bire bir rakibi hocam. Forumda çok alınan ve kullanılan bir model. Hall effect analogları sebebiyle özellikle çok tutuluyor. Genelde memnun herkes. Bende Xbox 9.nesil var ama merakımdan ben de alıp kıyaslamayı düşünüyorum elim rahatlayınca.

Bunu öğrendiğim iyi oldu eğer dediğiniz gibi rakibi konumundaysa gerçekten iyi bir kumanda olmalı bende bakıp araştıracağım.

Geri
Yukarı