Bilgisayar için gamepad önerisi

Bunu öğrendiğim iyi oldu eğer dediğiniz gibi rakibi konumundaysa gerçekten iyi bir kumanda olmalı bende bakıp araştıracağım.

Öyle olduğu söyleniyor dediğim gibi Technopat'ta da sürekli önerilen bir cihaz. Hem bluetooth, hem kablo hem de 2.4Ghz USB adaptörüyle kullanılabiliyor. 2.4Ghz kablosuz USB adaptörü kutudan çıkıyor.

Xbox 9.Nesil ise Bluetooth ve kabloyla kullanılabilir. Kabloyla ve kablosuz USB adaptörle beraber satılan paketler de var ama normal paketinde kutudan kablo ya da adaptör çıkmıyor. Kabloyla kullanmak isterseniz USB C kablosu almanız ya da elinizdekilerden kullanmanız gerekecek.

Aralarındaki bir diğer fark da, Xbox kontrolcü 2 adet AA pille çalışıyor (kabloyla kullanırken pilsiz de çalışıyor), 8BitDo Ultimate Bluetooth modeli ise şarj ediliyor ve şarj yuvası (dock) kutuda beraber geliyor.

Öyle olduğu söyleniyor dediğim gibi Technopat'ta da sürekli önerilen bir cihaz. Hem bluetooth, hem kablo hem de 2.4Ghz USB adaptörüyle kullanılabiliyor. 2.4Ghz kablosuz USB adaptörü kutudan çıkıyor.

Xbox 9.Nesil ise Bluetooth ve kabloyla kullanılabilir. Kabloyla ve kablosuz USB adaptörle beraber satılan paketler de var ama normal paketinde kutudan kablo ya da adaptör çıkmıyor. Kabloyla kullanmak isterseniz USB C kablosu almanız ya da elinizdekilerden kullanmanız gerekecek.

Aralarındaki bir diğer fark da, Xbox kontrolcü 2 adet AA pille çalışıyor, 8BitDo Ultimate Bluetooth modeli ise şarj ediliyor ve şarj yuvası (dock) kutuda beraber geliyor.
Güzel gamepad bütçelere göre alınır gamepad önerisi yazıcam buraya.

800-1000TL 8 bitdo ultimate C kablolu
1000-1400TL 8bitdo ultimate C kablosuz
1400-1700TL Machenike G5 pro
1800-2300 8 bitdo Ultimate Bluetooth.
2300-3000TL arası. Gulikit KK3 Max veya Flydigi Vader 3 pro.
3000+ Flydigi Apex 4

MSI GC30 V2 kullanıyorum oneririm.

GC30 V2 o fiyatlara alınmaz.

GC30 V2 önerebilmek için 1400-1500TL falan olması gerek.

Ben aldıgımda 1300 civarına almıstım Amazon ve Nays'la.

Güzel gamepad bütçelere göre alınır gamepad önerisi yazıcam buraya.

800-1000TL 8 bitdo ultimate C kablolu
1000-1400TL 8bitdo ultimate C kablosuz
1400-1700TL Machenike G5 pro
1800-2300 8 bitdo Ultimate Bluetooth.
2300-3000TL arası. Gulikit KK3 Max veya Flydigi Vader 3 pro.
3000+ Flydigi Apex 4
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 637,06TL 39% İndirim | 8Bitdo Ultimate C Bluetooth Nintendo anahtarı OLED Lite kablosuz denetleyici Gamepad pembe, mavi ve turuncu olarak mevcuttur

Hocam bu ürün alınır mı ?
Pc için baglantıda sıkıntı çıkarır mı ?

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 637,06TL 39% İndirim | 8Bitdo Ultimate C Bluetooth Nintendo anahtarı OLED Lite kablosuz denetleyici Gamepad pembe, mavi ve turuncu olarak mevcuttur

Hocam bu ürün alınır mı ?
Pc için baglantıda sıkıntı çıkarır mı ?
Bunda alıcı yok sadece bluetooth.

Geri
Yukarı