Bilgisayar için gamepad tavsiyesi

Bir kola o kadar para verilmez bence. DualSense alın derim. Ha illa o kadar para verecekseniz ya 2. el DualSense Edge alın, sıfır olacaksa da şu:

Kablosuz olması iyi olur hocam parası önemli değil uzun yıllar hizmet etsin yeterli 🙂

Kablosuz olması iyi olur hocam parası önemli değil uzun yıllar hizmet etsin yeterli 🙂

E tamam hocam o zaman bunu al derim.

Ha yok o kadar çıkamam dersen:

Bende Ultimate Bluetooth almanızı öneririm hocam. Uzun yıllar size hizmet edecek bir model. :D Paranız cebinize kalır.

Amazon Prime üyeliği ile alın.

E tamam hocam o zaman bunu al derim.

Ha yok o kadar çıkamam dersen:

Pardon hocam kablolu sandım bir inceleyim bunu da 👍 teşekkürler.

Bende Ultimate Bluetooth almanızı öneririm hocam. Uzun yıllar size hizmet edecek bir model. :D paranız cebinize kalır.

Amazon Prime üyeliği ile alın.

F710 gibi hocam hani bir artısı yok biraz teknoloji istiyorum. 🙂 araştırdım. Aslında DualSense 5 alacağım ama oyunlar ile uyumluluk sorunu varmış.

F710 gibi hocam hani bir artısı yok biraz teknoloji istiyorum. 🙂 araştırdım. Aslında DualSense 5 alacağım ama oyunlar ile uyumluluk sorunu varmış.

Evet. Bazı özellikler kullanılamıyor. Adaptive triggers gibi.

Artısı nasıl yok hocam? Var. F710 ile kıyaslamanız çok tuhaf.

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Hall effect analoglar.
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.

Artısı nasıl yok hocam? Var. F710 ile kıyaslamanız çok tuhaf.

Ayarlanabilir tetik hassasiyeti ve mesafesi.
Hall effect analoglar.
Analog özelleştirme.
Titreşim özelleştirme.

Hocam saydıklarınız evet güzel özellikler olabilir. Lakin günün sonunda F710 farkı yok gözümde DualSense 5 tadını aldım. Gercekten çok farklı bir kulvarda sizin tavsiye ettiğiniz Razer Wolverine V2 Pro alacağım yüksek ihtimal onun videolarını incelemelerini izliyorum.

Hocam saydıklarınız evet güzel özellikler olabilir. Lakin günün sonunda F710 farkı yok gözümde DualSense 5 tadını aldım. Gercekten çok farklı bir kulvarda sizin tavsiye ettiğiniz Razer Wolverine V2 Pro alacağım yüksek ihtimal onun videolarını incelemelerini izliyorum.
Gayet güzel bir tercih olacaktır, hayırlı olsun. Aldıktan sonra deneyimlerinizi iletirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı