Bilgisayar için güvenilir VPN önerisi

• Konuyu başlatan Nikaus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 614
Proton'u yüksek ihtimal kullanamazsın. Hotspot Shield veya WARP bakabilirsin. HS'nin sitesine girmek için VPN gerekiyor ama programı sorunsuz çalışıyor.

Protonu kullanamama durumunu biraz daha açar mısınız? Programının çalışmamasından bahsediyorsanız, şu an kendim sorunsuzca kullanıyorum.

Protonu kullanamama durumunu biraz daha açar mısınız? Programının çalışmamasından bahsediyorsanız, şu an kendim sorunsuzca kullanıyorum.
Türkiye'de yasaklandı. Telefonda varsayılan protokollerde çalışmadığını gördüm, sadece Stealth protokolüyle çalışıyordu. O protokol de PC sürümünde yok. Başka protokollerle erişim engelini aşıyorsanız bilemem tabii, ben Proton kullanmıyorum.

Türkiye'de yasaklandı. Telefonda varsayılan protokollerde çalışmadığını gördüm, sadece Stealth protokolüyle çalışıyordu. O protokol de PC sürümünde yok. Başka protokollerle erişim engelini aşıyorsanız bilemem tabii, ben proton kullanmıyorum.

Emin misiniz hocam? 1 hafta önce kurdum ve hala sorunsuz çalışıyor gibi duruyor. Hiçbir ayarda yapmadım sadece kurdum.

Emin misiniz hocam? 1 hafta önce kurdum ve hala sorunsuz çalışıyor gibi duruyor. Hiçbir ayarda yapmadım sadece kurdum.
Benim telefonda çalışmadı. Sizin bilgisayarda çalışıyorsa ne güzel, konu sahibi de deneyebilir. Ama erişim engeli olduğunu Proton da doğruladı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı