Bilgisayar için hoparlör önerisi

AbdullahTaha

Decapat
Daha fazla  
Mono olabilir, soundbarlara baktım ve şu an almayı düşündüğüm.
Bu fakat sayı olarak daha düşük olmasına rağmen yorumlarda sesini çok övmüşler.

Genel olarak bu tarz bir şey bakıyorum. Sterio olmasında sorun yok. Aşırı kaliteli olmasına gerek yok sesi olması gerektiği gibi iletip cızlama falan yapmasın yeter. Sesinin yüksek olmasına gerek yok.
Bütçem 500TL civarları ama daha ucuza almak işime gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lecoo DS105 ses kalitesi daha iyi olur S120 ve Z150 televizyon hoparlörü kalitesinde ses verir çünkü sadece ön kanal hoparlörleri var küçük sürücüleri vasat tarihi eser olan Piranha 7822 bile onlardan iyi ses verir ki defalarca yere düşürdüm onu.

2021-12-25 01.11.19.jpg

Şarj girişi bozuldu şarjı gitmiyordu 5600ma/h Power bank USB çıkış bozuktu atıldı taktım daha iyi oldu.

Lecoo DS105 ses kalitesi daha iyi olur S120 ve Z150 televizyon hoparlörü kalitesinde ses verir çünkü sadece ön kanal hoparlörleri var küçük sürücüleri vasat tarihi eser olan Piranha 7822 bile onlardan iyi ses verir ki defalarca yere düşürdüm onu.

Eki Görüntüle 1879531

Şarj girişi bozuldu şarjı gitmiyordu 5600ma/h Power bank USB çıkış bozuktu atıldı taktım daha iyi oldu.
Yani eğer Lecoo DS105in arkasındaysanız alırım ama daha öbürlerine kıyasla daha iyi ses kalitesinin olduğuna emin misiniz ?

Bende 500 TL civarında arıyorum PC için. Oyun oynamak, film/dizi izlemek ve YouTube, Udemy vb. yerlerde eğitim videosu izlemek için istiyorum. Fazla yüksek ses istemiyorum ses kalitesi iyi olsun yeter.

Şunu bulabildim ama sizin attığınız Lenovo markalı. Biraz daha fazla verip almak daha mantıklı gibi ama daha iyileri var mıdır 500 TL'ye kadar?

Geri
Yukarı