Bilgisayar için joystick önerisi

Aliarlı

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asrock B550MHDV - R3 3100 - Crucial Ballistix Sport 8x2 - PowerColor RX 6600 Hellhound - Rampage Redsky(fırın) - Xigmatek X-Calibre E 500 W Power
En fazla 60 TL bütçem var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kargo ücretsiz mi?

Bilmiyorum var mı yok mu ama iyi bir cihaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

İncelmesi bu.

Arkadaşlar bu bir şey sorabilir miyim? Bu önerdiğiniz joystickler hangi oyunlarda çalışır? Mesela bende platoon marka bir tane var sadece FIFA'larda ve PES 13'te aktif oluyor. Diğer hiçbir peste veya herhangi bir oyunda aktif olmuyor. Bu önerdikleriniz işe yarar mı? Ya da elimdeki platoon marka joysticki diğer oynadığım oyunlarda da aktif edebilir miyim?

Arkadaşlar bu bir şey sorabilir miyim? Bu önerdiğiniz joystickler hangi oyunlarda çalışır? Mesela bende platoon marka bir tane var sadece FIFA'larda ve PES 13'te aktif oluyor. Diğer hiçbir peste veya herhangi bir oyunda aktif olmuyor. Bu önerdikleriniz işe yarar mı? Ya da elimdeki platoon marka joysticki diğer oynadığım oyunlarda da aktif edebilir miyim?

Desteklediği oyunlarda kullanabilirsiniz ben eski joyistiğim ilenfs most wanted 2 oynayabiliyordum bir araştırın derim.

Geri
Yukarı