Bilgisayar için kablosuz Gamepad önerisi

RzExfeL

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. PC için 1000 lirayı geçmeyecek kablosuz Gamepad önerebilir misiniz? Titreşimli olması şart değil ama kablo ile uğraşmak istemiyorum.

Bende Logitech F310 var kablolu ama memnunum Amazon'da 320 lira.
F710 ise F310'un kablosuz ve titreşimli hali kabloyu çok takıyorsan F710 alınabilir tetik tuşları falan bayağı iyi.

F710 ise F310'un kablosuz ve titreşimli hali kabloyu çok takıyorsan F710 alınabilir tetik tuşları falan bayağı iyi.

Bende onu araştırıyordum hocam. Çok güzel ürün alınır diyen var gecikmesi var diyenler var tam emin olamadım. Eğer bir şey bulamazsam onu alacağım galiba.

Bilgisayara bağlanmıyor sanırsam hocam.

Hocam bende aynı şartla bilgisayar için hem paramın değeceği hem de sağlam araştırmalar yaparak ikinci el sıfıra yakın xbox gamepad 9. Nesil almıştım yaklaşık 4 ay önce 800₺'ye. Sizde bulunduğunuz ilde araştırarak alabilirsiniz. Uyumluluk ve sağlamlık neticesinde araştırmalarım sonucunda xbox oldu. Kafam rahat takıp kullanıyorum 2. parti uygulamalrla uğraşmıyorum.

Hocam bende aynı şartla bilgisayar için hem paramın değeceği hem de sağlam araştırmalar yaparak ikinci el sıfıra yakın xbox gamepad 9. Nesil almıştım yaklaşık 4 ay önce 800₺'ye. Sizde bulunduğunuz ilde araştırarak alabilirsiniz. Uyumluluk ve sağlamlık neticesinde araştırmalarım sonucunda xbox oldu. Kafam rahat takıp kullanıyorum 2. parti uygulamalrla uğraşmıyorum.
İkinci el pek içime sinmiyor hocam. Sağlam bir şey bulursam bakarım belki.

Hocam F710 modeli bilgisayara nasıl bağlanıyor? Bluetooth yok anakartta o yüzden sordum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı