Bilgisayar için kulak içi kulaklık önerisi

Bütçe
4000
Diğerleri hakkında bir fikrim yok ben de kulak içi kulaklık araştırması içerisindeyim. @fasalisso sağ olsun bana da yardımcı oldu araştırma içerisindeyim ben de. Yurt dışı modeller var benim dikkatimi çeken KZ edx Pro.

Bu tipte kablosuz kulak içi kulaklığın PC'de hiçbir verim sağlayabileceğini düşünmüyorum. Yine de HyperX ürünü incelemek araştırmak lazım tabii.

Forumda da maalesef tam olarak bu konuda detaylı bol seçenekli net tavsiyeler yok. Genelde kulak üstü kullanım var sanırım ama kulak üstüne tahammül edilmez çok fazla dezavantajı var en azından benim açımdan.

Kulaküstüde güzel oluyor ama kulak içi kadar değil, hem de kulak üstü kafamı çok yağlandırıyor ve eziyor saçı.

Kulaküstüde güzel oluyor ama kulak içi kadar değil, hem de kulak üstü kafamı çok yağlandırıyor ve eziyor saçı.
İşte bunun gibi birçok eksisi olduğu için tercih etmek zor bilemiyorum, belki gerçekten verimli olabileceğine inandığım bir tanesine şans veririm ama önceliğim kulak içi tabii ki.

İşte bunun gibi birçok eksisi olduğu için tercih etmek zor bilemiyorum, belki gerçekten verimli olabileceğine inandığım bir tanesine şans veririm ama önceliğim kulak içi tabii ki.

Kulak içi alacaksanız tabii ki de kulak içi tercih edin kulaküstünden daha iyi, kafayı ezmiyor sesleri daha derinden veriyor bu da benim için detay demek bir de noktasal olarak sesi belirgin verebilir belki.

Ben de bu durumu hiç sevmiyorum bu yüzden de kulak içine geçmek istiyorum zaten.

Diğerleri hakkında bir fikrim yok ben de kulak içi kulaklık araştırması içerisindeyim. @fasalisso sağ olsun bana da yardımcı oldu araştırma içerisindeyim ben de. Yurt dışı modeller var benim dikkatimi çeken KZ edx Pro.

Bu tipte kablosuz kulak içi kulaklığın PC'de hiçbir verim sağlayabileceğini düşünmüyorum. Yine de HyperX ürünü incelemek araştırmak lazım tabii.

Forumda da maalesef tam olarak bu konuda detaylı bol seçenekli net tavsiyeler yok. Genelde kulak üstü kullanım var sanırım ama kulak üstüne tahammül edilmez çok fazla dezavantajı var en azından benim açımdan.

Ben de konuyu bu yüzden açmak istedim zaten. Konu hep havada kalmış güzel, detaylı bir bilgi yok burada tartışarak umarım herkesin aklında bir fikir oluşturabiliriz.

SteelSeries TusQ hakkında bilgisi olan var mı? Çünkü biraz araştırdım ve mikrofonu oldukça güzel geldi bir de konforlu olduğunu söyleyen birkaç video buldum.

Son düzenleme:
SteelSeries TusQ hakkında bilgisi olan var mı? Çünkü biraz araştırdım ve mikrofonu oldukça güzel geldi bir de konforlu olduğunu söyleyen birkaç video buldum.
İlk görünce dedim galiba bulduk ama direkt kullanıcı deneyimlerinde, yorumlarında yarı yarıya bir durum söz konusu 200 tllik kulaklıktan farklı bir ses kalitesi olmadığını söyleyenler çok fazla. Memnun olanlar da var karışık durum.

Bunu da deneyimleyen veya bilgi sahibi olan varsa dinlemek isterim. Wraith'te kötü ürün olacağını düşünmüyorum ve stokta kalan tek ürün şu an bu :)

İlk görünce dedim galiba bulduk ama direkt kullanıcı deneyimlerinde, yorumlarında yarı yarıya bir durum söz konusu 200 TL'lik kulaklıktan farklı bir ses kalitesi olmadığını söyleyenler çok fazla. Memnun olanlar da var karışık durum.

Bunu da deneyimleyen veya bilgi sahibi olan varsa dinlemek isterim. Wraith'te kötü ürün olacağını düşünmüyorum ve stokta kalan tek ürün şu an bu :)

Ben de anlamıyorum niye düzgün bir ürün yok, SteelSeries bile dandik bir şey çıkartıyor. Ürünler eskimeye de başladı keşke 2024 versiyon gibi bir şey yapıp eksiklerini kapatsalar. Diğer kulaklık için ise kulağa taktığımız kısım bilemedim sanki rahatsız eder miş gibi bir görünüşü var. Normal kulaklıklardan çok farklı.

Araştırırken ek olarak fena olmadığını düşündüğüm ve testlerinin iyi olduğunu gördüğüm 2 adet kulaklık buldum.
1 - Linsoul BLON BL-01
2 - Linsoul BLON BL-03
Yine bazıları iyi derken bazıları da bu fiyat bandında her kulaklığın benzer olduğunu ve pek iyi olmadıklarını söylüyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı