Bilgisayar için oyun kolu önerisi

Bütçe
250
@redlions
Yok hocam konu sapmış sayılmaz. Bence Xbox One gamepad daha iyi ama kablosuz bağlamak için bluetooth adaptör veya wireless adaptör lazım. Adaptör pahalı. Kablolu bağlamak kolay.
İkinci el ürünü denemeden almayın.
Risk almak istemiyorsanız ve uzun saatler kullanmam diyorsanız Logitech F710 alınabilir.
Çakma bir Xbox 360 kontrolcüsü veya bütçemi yükseltip ikinci el Xbox One konfrolcüsü alacağım sanırım.

Son düzenleme:
@Meteret
Kullanıyorum zaten. Raspberry pi cihazına RetroPie yazılımı yükledim ve retro oyunları Logitech F710 ile oynuyorum.
Bilgisayarda Xbox One kontrolcüsü kullanıyorum ama konsola geçtiğim zaman yeniden bağlamak gerekiyor ve bu canımı sıkmaya başladı.
Şarj etmek veya pil takmakla uğraşmak istemiyorum. Alacağım cihazı sadece bilgisayar ile kullanacağım.
Elimde kullanmadığım Xbox 360 kontrolcüsü var. Wireless adaptör alıp bilgisayarda kullanmayı düşündüm ama wireless adaptörü 150-200 lira civarı satılıyor ve sahta çıkma olasılığı var. Wireless adaptöre o kadar para verene kadar yeni kontrolcü almak daha mantıklı geldi ama bu bütçe hangi kontrolcüyü alacağımı bilmiyorum.
@Yener K.
Hocam sizin bir öneriniz var mı?
250 lira bütçe yeter diye düşünmüştüm ama bütçemi yükseltmek zorunda kalacağım sanırım.

Anladım hocam. Attığım kola bakabilirsiniz. Eski nesil Monster Pusat Pro kolun tamamen aynısı. Uyum sorunu olmaz. Xbox 360 kolu olarak gözüküyor. Fiyatı da makul sayılır.
TRY 272.77 51%OFF | EasySMX ESM-9101 kablosuz Joystick Gamepad Xiaomi Mi için TV kutusu S PC PS3 Android telefon titreşim Turbo şarj edilebilir kontrol

@Yener K.
Daha önce Aliexpress üzerinden ürün almadım. Vergi durumu nasıl oluyor? Kaç günde geliyor? Türkiye'den almak istiyorum.
Bunun yerine ikinci el Monster Pusat Wireless gamepad alsam nasıl olur? Garantisi devam Monster kontrolcüler 200-225 TL' ye satılıyor.

Güzel olabilir. Eski nesil yani Xbox 360 görünümlü olanlar güzel. Elimde var. Alternatif olarak Dobe Xbox One kolları var. Kablolu olanından da bende var. Kalite olarak fena değil. Fakat sizin gibi birini tatmin edeceğinden emin değilim. Yıllardır Xbox One kullanıyorsunuz.

@Yener K.
Öneriniz için teşekkür ederim.
Xbox One Dobe kontrolcü ilgimi çekti.
Son olarak bu ürün ilgimi çekti. Kablolu bağlanabiliyor. Ürünü sevmeyenler kablosuz bağlantıyı şikayet ediyor ama ben kablolu kullanacağım için sıkıntı olmayacaktır diye düşünüyorum. Okuduğuma göre güncelleme ile kablosuz sıkıntısı giderilmiş.
Sizce hangisini almalıyım?
İkinci el 200-250 liraya bu ürünü mü?
Bu ürünü mü? (Sıfır olarak alacağım)
Yoksa bu ürünü mü? (Sıfır olarak alacağım)

Sıkıntısı giderilmişse, sıfır Monster Pusat olabilir.

@captan thanos
Merhaba.
Elime neden garip gelebilir? Xbox 360 kontrolcü tasarımını seviyorum. Hemen bozulması ve kalitesiz çıkması beni korkutuyor.
Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad satın aldım ve bir süre kullandım.

Kablosuz kullanmadığım için sadece kablolu kullanım için yorum yapacağım.

Sevdiğim yanları:
Hafif olmasını sevdim.
Malzeme kalitesi fiyatı düşünüldüğü zaman güzel.
Kablolu ve kablosuz bağlanma imkanı olması güzel.
Type-C ile bağlanması ve kutu içerisinden kablo çıkması.
Tutuş hissi güzel ve uzun kullanımda yorulmadım.

Sevmediğim yanları:
Analoglar birbirine yakın.
Analoglar çapraz konumlandırılmış olsa daha güzel olurdu.
İçinden çıkan kablo biraz daha uzun olsa iyi olurmuş.
Batarya yerine pil olmasını tercih ederdim.

Garanti etiketini çok saçma bir yere konumlandırmışlar. Telefon takma aparatını taktığınız zaman garanti etiketini deliyor ve garanti dışı kalmış gibi oluyor. Bu durumda garantisi ne olacak bilmiyorum. İleride bu yüzden garanti dışı kalmayacağının garantisi yok.

Gönül rahatlığı ile alın diyebileceğim bir ürün değil ama kullandığım sürede genel olarak memnun kaldım. Oynadığım oyunlar direkt algıladı.
Uzun süre kullanmadığım için ileride fikrim ne olur bilmiyorum.

@Yener K.
@redlions

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı