Bilgisayar için priz önerisi

kuzey_Akgun1

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU , GTX 1650 Tİ 4GB GPU , 16GB RAM, 256GB SSD 1T HDD Windows 11 PRO
Selam.
Arkadaşlar yeni eve taşındım elektrik tesisatı değişti prizler topraklama olanlardan falan ama hata yapıp bilgisayar masasına 1 priz koydurdum.
Bugün elektrikçi fotoğraftaki beyaz priz yerine kırmızıyı kullan daha iyi dedi sizce hangisini kullanmalıyım?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    95,2 KB · Görüntüleme: 57
  • image.jpg
    image.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.
Arkadaşlar yeni eve taşındım elektrik tesisatı değişti prizler topraklama olanlardan falan ama hata yapıp bilgisayar masasına 1 priz koydurdum.
Bugün elektrikçi fotoğraftaki beyaz priz yerine kırmızıyı kullan daha iyi dedi sizce hangisini kullanmalıyım?

Hocam kesinlikle beyaz tam iç tesisatını bilmiyorum ama 3'lü kırmızıdan daha iyi diye düşünüyorum.

Selam.
Bir bildiği vardır sen kırmızı olanı kullan.

Bir bildiği vardır sen kırmızı olanı kullan.

Benim düşündüğüm büyük ihtimal kendi sattığı için demiştir. Yoksa kendi satmasa bile sonuçta prizdir, ne olur ama soldaki daha iyi göründü.

Kirmizi olan cok dandik gozukuyor. Beyaz ise markasi cok da iyi degil diye biliyorum ama muhtemelen daha iyidir.

Benim düşündüğüm büyük ihtimal kendi sattığı için demiştir. Yoksa kendi satmasa bile sonuçta prizdir, ne olur ama soldaki daha iyi göründü.

Bir de sonuçta USB girişleri falan bilgisayarı için daha fonksiyonel bir priz olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı