Bilgisayar için PS Emülatörü

Tüm emülatörler için ayarlı emülatör arşivi ve anlatım konusu açacağım yakında. Sadece Nintendo'nun el konsolları kaldı onları araştırıyorum çok kullanmadığımdan. Ve evet var PS1, PS2, PSP, PS3, PSVita ve PS4 emülatörleri.

Not: PSVita ve PS4 Emülatörleri daha çok acemi hiçbir oyunu açamıyorlar adam akıllı. Diğerleri gayet güzel.

PS3 için RPCS3 var ancak PS4 için emülatör yok.
Nereden indirebilirim
Tüm emülatörler için ayarlı emülatör arşivi ve anlatım konusu açacağım yakında. Sadece Nintendo'nun el konsolları kaldı onları araştırıyorum çok kullanmadığımdan. Ve evet var PS1, PS2, PSP, PS3, PSVita ve PS4 emülatörleri.

Not: PSVita ve PS4 Emülatörleri daha çok acemi hiçbir oyunu açamıyorlar adam akıllı. Diğerleri gayet güzel.
PS3 için emülatörü ve oyunları nereden indirebilirim ulaşabilirim? link atar mısınız

Nereden indirebilirim

PS3 için emülatörü ve oyunları nereden indirebilirim ulaşabilirim? link atar mısınız
Bilgisayarınızın özellikleri nasıl? Atayım tabii.

Bu üstte attıklarımı indirin. Oyun içinse internete NBlog yazın çıkan ilk siteden indirin.

Tüm emülatörler için ayarlı emülatör arşivi ve anlatım konusu açacağım yakında. Sadece Nintendo'nun el konsolları kaldı onları araştırıyorum çok kullanmadığımdan. Ve evet var PS1, PS2, PSP, PS3, PS Vita ve PS4 emülatörleri.

Not: PS Vita ve PS4 Emülatörleri daha çok acemi hiçbir oyunu açamıyorlar adam akıllı. Diğerleri gayet güzel.

PS3 emülatörünün olduğunu bilmiyordum. Sonunda! Artık resistance oynayabileceğim :D

PS2 ve PS3'ün emulatörleri var fakat oyunları rahatça oynayabilmek için bir RTX ekran kartı ve 9.nesil işlemciniz olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Dostum bilgin yoksa yorum yapma. PS2 ve PS3 emülatörleri oldukça iyi optimize edilmiş. 750 Ti, RX 470 gibi kartlarla bile neredeyse tüm oyunları stabil oynayabiliyorsun. Nereden görüp böyle bir şey söylediğinizi sormayacağım bile.

Ek olarak, RDR 1 ve Last of Us tarzı oyunlar için hala geliştirme sürüyor. Tam stabil değiller. En üst düzey ekran kartlarıyla beraber bile stabil şekilde oynayamıyorsunuz.

Teşekkür ederim. Bilgisayar özellikleri bu yeterli mi?

İşlemci: AMD Ryzen™5 3600 soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4.2GHz 32MB 65W 7nm.

Anakart: Gigabyte B450 GAMING X AMD B450 socket AM4 Ryzen™ DDR4 2933MHz USB 3.1.

Ekran kartı: Sapphire Radeon™ RX 5700 XT Nitro+GDDR6 8 GB 256Bit AMD Radeon RGB.

PSU: Corsair VS550 80+ 550W

RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz t-Force Delta RGB Black 8gbx2.

Kasa: Corsaır Carbıde Serısı Spec Delta RGB Fanlı Midt ATX

SSD: Toshiba OCZ 480GB TR200 serisi SATA 3.0 SSD.

Teşekkür ederim. Bilgisayar özellikleri bu yeterli mi?

İşlemci: AMD Ryzen™5 3600 soket AM4 + Wraith Stealth 3.6GHz - 4.2GHz 32MB 65W 7nm.

Anakart: Gigabyte B450 GAMING X AMD B450 socket AM4 Ryzen™ DDR4 2933MHz USB 3.1.

Ekran kartı: Sapphire Radeon™ RX 5700 XT Nitro+GDDR6 8 GB 256Bit AMD Radeon RGB.

PSU: Corsair VS550 80+ 550W

RAM: 16 GB DDR4 3200 MHz t-Force Delta RGB Black 8gbx2.

Kasa: Corsaır Carbıde Serısı Spec Delta RGB Fanlı Midt ATX

SSD: Toshiba OCZ 480GB TR200 serisi SATA 3.0 SSD.
Persona 5 gibi oyunların hepsini 4k 60 FPS oynarsınız. Birkaç oyunun geliştirmesi hala sürüyor belli bir aşamaya gelince onları da 4k 60 fps oynarsın. Keşke benim de öyle sistemim olsa. :D
Bir de hangi oyunu oynayacaksınız? Ona göre ayar konusunda yardımcı olayım. Bazı oyunlar birkaç ayar olmadan çöküyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı