Bilgisayar için ücretsiz edit programları

"Çöp" olduğu kanısına nasıl vardınız hocam? Detay verirseniz sevinirim.

Hocam Adobe'nin PC için beleş sunduğu ve aslında mobil uygulama olan, amacı düşük sistem gereksinimi olan PC'lerde çalışması olan Premier rush bile bunlardan daha iyi.

Şimdi bu programların amaca( Camtasia ve türevleri) Instagram YouTube shorts gibi basit videolar düzenlemek ama beleş olmalarına rağmen bunlardan çok daha profesyonel olan DaVinci Resolve programını bedava sunuyor. He belki karışık geliyor dersin o zamanda ücretsiz olarak Premier rush var.

Yani kimse gelipte bana bu programları savunmasın piyasada çok daha iyileri ve benzerleri zaten beleş.

Hocam DaVinci Resolve 18 var onu indireyim mi?

Çıktıysa indir tabii.

Hocam Adobe'nin PC için beleş sunduğu ve aslında mobil uygulama olan, amacı düşük sistem gereksinimi olan PC'lerde çalışması olan Premier rush bile bunlardan daha iyi.

Şimdi bu programların amaca( Camtasia ve türevleri) Instagram YouTube shorts gibi basit videolar düzenlemek ama beleş olmalarına rağmen bunlardan çok daha profesyonel olan DaVinci Resolve programını bedava sunuyor. He belki karışık geliyor dersin o zamanda ücretsiz olarak Premier rush var.

Yani kimse gelipte baan bu programları savunmasın piyasada çok daha iyileri ve benzerleri zaten beleş.

Çıktıysa indir tabii.
Haklısınız hocam, bir ara kısa bir edit için kullanmıştım oradan aklımda kalmış. Teşekkürler bilgiler için.

Haklısınız hocam, bir ara kısa bir edit için kullanmıştım oradan aklımda kalmış. Teşekkürler bilgiler için.

Ben teşekkür ederim esas, böyle programları kullanan insan sayısı ne kadar azalırsa iyi. Çünkü anca o zaman akıllanılarda adamakıllı bir program yaparlar.

Hocam bu DaVinci Resolve 18 için bir rehber videosu var mıdır? Aradım da yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
17 için var ve her şeyi öğretiyor, zamanında izlemiştim.
Sürüm 15'ten beri pek bir şey değişmedi yani 17 istersen 16 bile izle programı detaylı bir şekilde öğrenirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
17 için var ve her şeyi öğretiyor, zamanında izlemiştim.
Sürüm 15'ten beri pek bir şey değişmedi yani 17 istersen 16 bile izle programı detaylı bir şekilde öğrenirsiniz.
Hocam şu site beni çıldırttı, kayıt oldum ama programı indirmeye çalıştığımda oturumum açık olmuyor. Oturumu açıyorum Cloud diye bir yere gönderiyor proje oluşturmamı istiyor para istiyor.

Hocam şu site beni çıldırttı, kayıt oldum ama programı indirmeye çalıştığımda oturumum açık olmuyor. Oturumu açıyorum Cloud diye bir yere gönderiyor proje oluşturmamı istiyor para istiyor.

Nasıl? Para falan istemiyor.
Siz uygulamanın Studio versiyonunu mu kurmaya çalışıyor sunuz?

Geri
Yukarı