Bilgisayar için Uyarı/Alarm programı

fiendhunter

Kilopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
MMORPG farmcısı
İyi günler.

-Bilgisayarımdaki ses kesilince alarm verecek bir program arıyorum. (Sese duyarlı alarm)
Örnek; Gece yatmadan önce Youtube'dan video açtığımda, eğer video biterse (ses de kesilmiş olacak.) 1 dakika içinde alarm çalacak. Ben de kalkıp bilgisayarı kapatacam veya başka video açacam.
-Android uygulaması da olur. Ortamdaki ses kesilince alarm verecek.

Böyle bir uygulama arıyorum. Gerekirse (kolaysa) bana bir tane böyle program yazar mısınız? (Ücreti mukabilinde.)

Yardım ederseniz sevinirim.
İyi günler.

-Bilgisayarımdaki ses kesilince alarm verecek bir program arıyorum. (Sese duyarlı alarm)
Örnek; Gece yatmadan önce Youtube'dan video açtığımda, eğer video biterse (ses de kesilmiş olacak.) 1 dakika içinde alarm çalacak. Ben de kalkıp bilgisayarı kapatacam veya başka video açacam.
-Android uygulaması da olur. Ortamdaki ses kesilince alarm verecek.

Böyle bir uygulama arıyorum. Gerekirse (kolaysa) bana bir tane böyle program yazar mısınız? (Ücreti mukabilinde.)

Yardım ederseniz sevinirim.

Edit: Pira CZ Silence Detector isimli programı buldum. İhtiyacı olan kullanabilir. Ücretsiz!

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı