Bilgisayar için uygun koltuk önerisi

Arkadaşlar, bu koltuk işinden de konu açmaktan da gerçekten çok sıkıldım, tecrübeli arkadaşlar ilgilensin rica ediyorum. 1.76 boy ve 95 kiloya sahibim birkaç tane koltuk buldum, sizce uygun olur mu?

Makam koltuğu
Ofis Koltuğu

Üstteki deri çok terletir. Alltaki pek kaliteli gözükmüyor fileli olan

Benim tavsiyem efsaneden yana olurdu.
indir.jpg

şaka bir yana bulduğun makam koltuğu gayet güzel gözüküyor.

bu iş şeye benziyor yarın ki sınavdan kaç alabilirim sınava girmeden bilemeyeceğin gibi oturmadanda bilemezsin.
Koltuklar uzun vadede çok değişiyor. Bir kaç dakika oturmayla almak mantıklı değil. Tecrübe sahibi olanlara seslenmiş arkadaş. Öneriniz var mı diye. Üzerinde uzun süre vakit harcanıyorsa sağlık açısından da önemli bir konu.

Hepinize çok teşekkür ederim. İlgi ve alâkalarınız için bütçe olarak fazla da çıkaramadığım için yüksek kaliteli oyuncu koltuklarına erişemiyorum bu fiyat bandında yönetici koltuklarına yöneldim bende terletir diyorsunuz dezavantaj aslında ama klima altında kullanıldığı zaman bu problem elbet çözülür sanki fileli olanlarda kiloma yapıma göre zayıf geleceğini düşünüyorum bende, mağazaya git bak dene diyen arkadaşım burası yardımlaşma platformu ben de o yönde kullanıyorum. Virüs ve bazı zamansızlıklarımdan dolayı da gidemiyorum bakmaya vaktim yok internetten bakiyorum bende.
Ben bunu kullanıyorum memnunum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Hocam diğer konuda da onerdiginizi gördüm bu koltuğu fiyat olarak da muhteşem ama dayanıklılık ve rahatlık konusunda şüphe ettim nedense siz kullanıcısı olarak tavsiye ediyorsunuz.

Hepinize çok teşekkür ederim. İlgi ve alâkalarınız için bütçe olarak fazla da çıkaramadığım için yüksek kaliteli oyuncu koltuklarına erişemiyorum bu fiyat bandında yönetici koltuklarına yöneldim bende terletir diyorsunuz dezavantaj aslında ama klima altında kullanıldığı zaman bu problem elbet çözülür sanki fileli olanlarda kiloma yapıma göre zayıf geleceğini düşünüyorum bende, mağazaya git bak dene diyen arkadaşım burası yardımlaşma platformu ben de o yönde kullanıyorum. Virüs ve bazı zamansızlıklarımdan dolayı da gidemiyorum bakmaya vaktim yok internetten bakiyorum bende.
Kolay gelsin güzel kardeşim inşallah kendine uygun koltuk bulursun. Rica ederiz

Hocam diğer konuda da önerdiğinizi gördüm bu koltuğu fiyat olarak da muhteşem ama dayanıklılık ve rahatlık konusunda şüphe ettim nedense siz kullanıcısı olarak tavsiye ediyorsunuz.
Bel ve boyun desteği ile ortalama bir koltuğu üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Açıkçası pek çok markanın kullandığım oyuncu koltukları özellikle bel desteği ile rahatınızı sağlıyor. Bel boyun desteği dışında fazla ergonomik değiller.

Yeni konular

Geri
Yukarı