Bilgisayar ilk açıldığında tarayıcıda video oynatmıyor

AlperenDündar

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GigaByte B550m DS3H Anakart, Ryzen 5 5600x, GigaByte Rtx 3070ti, 32 GB Ram 4000 MHz DDR4, 1 TB m2 SSD PCI-e 4.0 Kingston KC 3000 7GB/s okuma, 6GB/s yazma, Deepcool 650W 80+ Bronze PSU, Deepcool AK400 Zero Dark Plus Çift Fanlı Kule Tipi Soğutma, Nzxt H510i Kasa.
Arkadaşlar resimdeki gibi bir hata alıyorum. Bilgisayar ilk açıldığında oluyor. Yeniden başlatılınca düzeliyor.

Ekran görüntüsü 2024-01-03 122455.png

Arkadaşlar resimdeki gibi bir hata alıyorum. Bilgisayar ilk açıldığında oluyor. Yeniden başlatılınca düzeliyor.

Eki Görüntüle 2072791
Tarayıcıyı değiştirip deneyin, eğer sorun çıkmazsa muhtemelen tarayıcıyı tamamen silip yeniden yüklemek sorunu çözecektir.
Bu arada hangi tarayıcıda böyle bir hata alıyorsunuz?

Tarayıcıyı değiştirip deneyin, eğer sorun çıkmazsa muhtemelen tarayıcıyı tamamen silip yeniden yüklemek sorunu çözecektir.
Bu arada hangi tarayıcıda böyle bir hata alıyorsunuz?
Chrome hocam. Operada da denedim ve aynı hatayı aldım

Herhangi bir eklenti kullanıyor musunuz?
Kullanıyorsanız, eklentileri devre dışı bırakıp dener misiniz?

Deneyeceğim hocam şu an elektrikler kesik. Bir de yakın zamanda bilgisayar açıkken çok fazla elektrik kesintisi oldu. Ondan sonra bilgisayar tuhaf davranmaya başladı. Bu yaşadığım sorun da onlardan bir tanesi. Format atsam düzelir mi acaba ?

Deneyeceğim hocam şu an elektrikler kesik. Bir de yakın zamanda bilgisayar açıkken çok fazla elektrik kesintisi oldu. Ondan sonra bilgisayar tuhaf davranmaya başladı. Bu yaşadığım sorun da onlardan bir tanesi. Format atsam düzelir mi acaba ?
Böyle diyince de elektrikten olmuş gibi düşündüm. :)

Format atarsanız %99 çözülür zaten. Eklentiden, başka bir hata olabilir. Bilgisayara format atmak sorunu çözecektir.

Böyle diyince de elektrikten olmuş gibi düşündüm. :)

Format atarsanız %99 çözülür zaten. Eklentiden, başka bir hata olabilir. Bilgisayara format atmak sorunu çözecektir.
Eyvallah hocam teşekkürler

Geri
Yukarı