Çözüldü Bilgisayar internete bağlanıyor ama internet gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ikasas

Femtopat
Daha fazla  
Sabah hayırsız kardeşim bilgisayar açıkken fişi 2-3 kere çekip taktı bir daha internet gelmedi. Denemeye gittim geldim yine gelmedi internete bağlanıyor ama internet yok diyor halbuki 2. PC'de internet cayir cayir telefonda televizyonda cayır cayır amma velakin PC açmıyor. Resetledim modemi 20 kere yine gelmedi hatta modem arayüzünden bağlanıyor gözüküyorum ama internet yok. Telefondan internet paylaştım bağlandım internet yok. Kısacası internete bağlanıyor ama internet yok. Acaba benim Wi-Fi kartı vs mi yandı ne yapacağım? Yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bluetooth var model Acer Aspire C24-1700

Bluetooth'tan deneyecekseniz internete bağlanmayı ben telefondan paylaşmayı denedim ama halledemedim.
Yok anladım sorun bilgisayarda. Aygıt yönetisi>ağ bağdaştırıcıları sekmesinde "wireless adapter" gibi bir şey olmalı üstüne sağ tıklayıp "cihazı kaldır"a tıklayın. Sonra burdan Acer Destek Sürücülerini ve Kılavuzlarını İndirme | Acer Türkiye sürücüyü bulup tekrar yükleyin hocam. Eğer bulamadıysanız ss atın bakayım.

Geri
Yukarı