Bilgisayar kablosu nereden temin edilir?

un4given35

Decapat
Merhaba arkadaşlar ihtiyacım olan kablolar var fakat pahalı geldi bana biraz. Sizce nereden ucuza temin edebilirim bunları İzmir içi öncelikli?

X2 SATA kablosu SSD ve HDD'ninki ayrı mı oluyor hiçbir fikrim yok bunu da söylerseniz güzel olur.
X2 VGA kablo.
X1 HDMI to VGA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ihtiyacım olan kablolar var fakat pahalı geldi bana biraz. Sizce nereden ucuza temin edebilirim bunları İzmir içi öncelikli?

X2 SATA kablosu SSD ve HDD'ninki ayrı mı oluyor hiçbir fikrim yok bunu da söylerseniz güzel olur.
X2 VGA kablo.
X1 HDMI to VGA.
SSD'di 2.5 sa aynı kablo olur Karabağlardaki vatan açıksa oradan temin edebilirisn

SSD'di 2.5 sa aynı kablo olur Karabağlardaki vatan açıksa oradan temin edebilirisn
karşıyaka da oturuyorum geçen önünden geçerken baktığımda karşıyakadaki kapalıydı karabağlardakide kapalıdır yüksek ihtimalle.
Yakınındaki bir internet Kafe'ye giderek çözebilirsin ben öyle yapıyordum.
kafeler kapalı bu aralar hocam pandemi nedeniyle

karşıyaka da oturuyorum geçen önünden geçerken baktığımda karşıyakadaki kapalıydı karabağlardakide kapalıdır yüksek ihtimalle.

kafeler kapalı bu aralar hocam pandemi nedeniyle
O zaman içinde bulunduğumuz bu durumun geçmesini bekleyin kafeler ve alışveriş yerleri açılınca alırsınız

O zaman içinde bulunduğumuz bu durumun geçmesini bekleyin kafeler ve alışveriş yerleri açılınca alırsınız.

Bencede acil değilse beklenebilir. İnternet kafelere gidip temin etmeye çalışırsa para bile almayabilirler. Ben şahsen bir kablo parça lazım olunca gidip 3-5 tane alıyorum cüzi fiyatlara.

Online alışveriş diye bir şey var. Ben kendi açımdan kimse ile dialoga girmiyorum, satıcı olarak. Direkt Online sanal mağazalar var oradan sağlıyorum her şeyi. Özellikle Hepsiburada 50 TL üzeri kargo bedava gönderiyor. En güzeli on-line, yaz çıkar muhtemelen aradığın kablolar. N11, Gittigidiyor'a da bakabilirsin. Acil değil ise böyle yapabilirsin.

Online alışveriş diye bir şey var. Ben kendi açımdan kimse ile dialoga girmiyorum, satıcı olarak. Direkt Online sanal mağazalar var oradan sağlıyorum her şeyi. Özellikle Hepsiburada 50 TL üzeri kargo bedava gönderiyor. En güzeli on-line, yaz çıkar muhtemelen aradığın kablolar. N11, Gittigidiyor'a da bakabilirsin. Acil değil ise böyle yapabilirsin.
baktımda biraz pahalı geldi işte neyse sağolun

Geri
Yukarı