Bilgisayar kaç saniyede açılmalı?

• İşlemci: Intel Core i3-12100F, genel görevlerde kullanıldığında %83.1 oranında kullanır.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2080, genel görevlerde %52.3 oranında kullanır.
Bu bilgilere dayanarak, bilgisayarınızın açılma süresi, işletim sistemi, yüklü uygulamalar ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ortalama olarak, bu konfigürasyon için 30 saniye ile 1 dakika arasında bir açılma süresi bekleyebilirsiniz.

Windows Hızlı Başlatma ayarlarını açmak isteğinize cevap olabilir. Windows Hızlı Başlatma ayarlarını açmak için CMD'de powercfg /h on veya powercfg /h off yazın, ardından Enter tuşuna basın.

• işlemci: Intel Core i3-12100F, genel görevlerde kullanıldığında %83.1 oranında kullanır.
  • ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 2080, genel görevlerde %52.3 oranında kullanır.
Bu bilgilere dayanarak, bilgisayarınızın açılma süresi, işletim sistemi, yüklü uygulamalar ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir. Ortalama olarak, bu konfigürasyon için 30 saniye ile 1 dakika arasında bir açılma süresi bekleyebilirsiniz.

Windows hızlı başlatma ayarlarını açmak isteğinize cevap olabilir. Windows hızlı başlatma ayarlarını açmak için CMD'de powercfg /h on veya powercfg /h off yazın, ardından enter tuşuna basın.

Denedim fakat komutlar geçersiz diyor.

Benimki başlangıç programları kapalıyken 5-10 saniyede açılıyor. Başlangıç programlarının hepsi açıkken de 20-25 saniye gibi bir sürede.

Geri
Yukarı