Bilgisayar kapandıktan sonra monitörde ışık sızması

s3xyec

Hectopat
Yer
gaziosmanpasa
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar. Bu sorun 1 ay önce memleketten geldiğimde gördüm yaklaşık 2 hafta boyunca laptop kullanılmamıştı. Benim odam hiç ışık almadığından dolayı zifiri karanlık oluyor, bir gün yatağıma uzandığımda monitörün sol altındaki köşenin 4cm sağında bir ışık sızması olduğunu gördüm bu çıplak gözle çok belli oluyor ama telefonumla yakalıyamıyorum ve ayrıca süreklilik içermiyor bir artıyor bir azalıyor bazen de kayboluyor geri geliyor. Şarjdan çıkarıp tüm USB girişlerini de çektikten sonra yine sorun devam etti. Normal bilgisayarı kullanırken hiçbir sorun yok, ışık sızması testi ve ölü piksel testi yaptım hiçbirinde sorun olmadı. Pili çıkardığımda sorun çözülüyor. Sorunun ne olduğunu dahi anlayamadım. Ve şu günlerde bilgisayarımda ekran yırtılması problemiyle karşı karşıyayım V-Sync açarak sorunu çözdüm fakat daha önce bu durum hiç başıma gelmemişti sizce alakası olabilir mi? Sizce sorun nerede? Başıma bela olur mu?

Dosya Ekleri

• IMG_20210910_230404.jpg
    140,6 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:
Hocam ben diğerleri hakkında bir şey söyleyemem ama söyleyeceğim o ki fotoğraftaki durum anormal bir şey değil çok takıntı yapmayın her ekranda olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…