Bilgisayar kapanınca dosyalar siliniyor

KenanKomutan1453

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i7-4770 - intel hd graphics 4600 - 16gb ram 1600mhz - 1TB Hdd - 256 gb ssd - dvd-r okuyucu [harici] - windows 10 single language 22H2
Arkadaşlar, benim bir bilgisayarım var ama bilgisayarımı kapatınca masaüstündeki dosyalar siliniyor.
Ve açınca böyle oluyor. Nedeni nedir?
kapatılınca dosya silinme hatası ekran alıntısı.JPEG

Bilgisayar özellikleri.
Anakart: Fujitsu D3041-A1.
2 Tane DDR3 2 GB RAM.
320 GB HDD.
İşlemci Intel Pentium(r) Dual Core'e6500.

Uyarıyı şimdi farkettim sizin sorununuz daha farklı.

Başlat > Çalıştır > Regedit yazın
Kayıt Defteri Düzenleyicisi açılacak, şu yolu takip edin:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList
Sol tarafta S-1-5 (SID anahtarı) ile başlayan ve onu uzun bir sayının takip ettiği klasörü arayın. Sonu .BAK olan dizini silin.
Bilgisayarı yeniden başlatın

Son düzenleme:
teşekkür ederim dostum senin sayende çözdüm artık bilgisayar kapanınca dosyalar gitmiyor yardımın için teşekkürler
bu arada sorun çözüldü artık yardımcı olmanıza gerek yok olayı arkadaşın söylediğini yaparak çözdüm herkese iyi günler

aynı sorun bende de var ama WİNDOWS a geldiğimde NT çıkmıyor direk CurrentVersion çıkıyor orda da ProfileFiles yok neyse windows kısmında bikaç satır altta WİNDOWSNT var onu açıyorum ne CurrentVersions var ne Profile list lütfen yardım edin

Aynı sorun bende de var ama Windows'a geldiğimde NT çıkmıyor direk currentversion çıkıyor orada da profilefiles yok neyse Windows kısmında birkaç satır altta windowsnt var onu açıyorum ne currentversions var ne profile list.

Nasıl Windows NT yok? İyi bak dostum.

Aynı sorun bende de var ama Windows'a geldiğimde NT çıkmıyor direk CurrentVersion çıkıyor orada da ProfileFiles yok neyse Windows kısmında birkaç satır altta WİNDOWSNT var onu açıyorum ne CurrentVersions var ne Profile list

Hocam orada Windows NT yoksa daha önemli sıkıntılarımız var demek.

Dayım bilgisayar yazılımcısı koyduğu şeyi bilmiyorum ama bilgisayarıma oyun indirdiğimde veya bir PDF siliniyor kapatıp açınca yardımcı olur musunuz?

Geri
Yukarı