Çözüldü Bilgisayar kapanınca sıvı soğutma ışıkları sönmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ARTA1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yukarıda da belirttiğim gibi bilgisayarımı kapattığım zaman sıvı soğutmamın ışıkları sönmüyor. BIOS ayarlarından ErP Ready ayarlarını S4 S5'e aldım fakat halen sorun çözülmedi. Aynı şekilde ASUS'un Armoury Crate uygulamasında da böyle bir ayar bulamadım. PSU'nun şalterini kapatmak benim için tek çare oldu fakat artık gına geldi. Özellikle bilgisayarı kullanmadığım geceler çok rahatsız ediyor.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Kullandığım sıvı soğutma: ASUS ROG STRIX LC240 white Edition.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Başka bir yolu olmalı mutlaka onu yapmak bir kez iki kez tamam ama bir süre sonra insanı çok sıkıyor.
Arkadaşlar sorunu başka kişiler de yazıyor olabilir. Bu yüzden size de yardımcı olmak amacıyla nasıl çözdüğümü söyleyeyim: Denetim masasındaki güç seçeneklerinden hızlı başlatma bölümünü kapatınca bu sorun ortadan kalkıyor.
Başka bir yolu olmalı mutlaka onu yapmak bir kez iki kez tamam ama bir süre sonra insanı çok sıkıyor.
Arkadaşlar sorunu başka kişiler de yazıyor olabilir. Bu yüzden size de yardımcı olmak amacıyla nasıl çözdüğümü söyleyeyim: Denetim masasındaki güç seçeneklerinden hızlı başlatma bölümünü kapatınca bu sorun ortadan kalkıyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı