Çözüldü Bilgisayar kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kaan Melih

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, bilgisayarımın çalışırken arkasından HDMI kablosunu söktüm başka bir tane takacaktım ve taktığım anda PC bir anda kapandı ama güç tuşundaki ışık yanıyordu. Ne yapsam tepki vermiyordu, ben de arkadan şalteri kapadım, tekrar açmayı denedim, tuşa bastım ve bir saniye RGB'ler yandı gitti. PC açılmadı. BIOS pilini söktüm, taktım, oldu fakat 5 dakika çalıştı ve kapandı.
Şimdi bir şekilde PC'yi açmayı başarıyorum ama en fazla 5 dakika çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Elimde test yapabileceğim hiçbir şey yok.

O zaman kasaya arka tarafından bağlı tüm kabloların bağlantısını sök.
BIOS pilini ve RAM'leri sök 10 dakika bekle bekleme esnasında Power tuşuna belli aralıklarla peş peşe bas.

10 dk sonra parçaları tak kabloları bağla sistemi çalıştır ve dene.
Elimde test yapabileceğim hiçbir şey yok.

O zaman kasaya arka tarafından bağlı tüm kabloların bağlantısını sök.
BIOS pilini ve RAM'leri sök 10 dakika bekle bekleme esnasında Power tuşuna belli aralıklarla peş peşe bas.

10 dk sonra parçaları tak kabloları bağla sistemi çalıştır ve dene.

Çözüm
Belirtmiş oldugum linke tıklayıp sistemin kapanmamısı için adımları takip edebilir misiniz umarım olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belirtmiş oldugum linke tıklayıp sistemin kapanmamısı için adımları takip edebilir misiniz umarım olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim sorunum bu değil gibi hocam.

Geri
Yukarı