Bilgisayar kapanmaya başladı

Belkide işlemcini %100 çalıştıracak bir virus bilgisayar'ına girmiştir . Bilmişligimden degil bunu yaşadım ve son olarak sorunun ısıdan veya termal macundan kaynakladığını düşünmüyorum

İşlemci %100 çalışmıyor ki %3-%10 arası sanırım ekran kartın da bi sorun olabilir, ya da tam performans da güç çektiği zaman power da sorun var çözemedim.

İşlemci %100 çalışmıyor ki %3-%10 arası sanırım ekran kartın da bi sorun olabilir, ya da tam performans da güç çektiği zaman power da sorun var çözemedim.
Farkindayim cok siradan bir mesaj olacak fakat Power in cikislarini kontrol edin veya bulundugu ortamdaki odada sikinti olabilir . Tek soyleyebilecegim bunlar . Umarim cozersin bu durumu :(

Bulunduğunuz bina toprak hattı zayıf olabilir. Kasa içi statik elektriklenme olabilir. Aynı sorunu ben de yaşamıştım. Power ' i değiştirebilirsiniz.

Yeni bir psu aldım bilgisayar yine kapanıyor. İşlemci ve ekran kartı sıcaklıkları normal neden böyle oluyor anlamadım.

Bazı anakartlarda biosta ısı ayarlarının yapıldığı bir bölüm vardır. Seninkinin ayarları belki ordan düşürülmüştür. Mesela işlemci 50 ˚C olunca Pc kapansın diye falan. Bir kontrol et istersen bu arada sisteminin tüm özellikleri yazar mısın?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı