Bilgisayar Kapanmıyor, yeniden başlıyor

Bunların dışında önerisi olan yok galiba. Gelişmiş başlangıç seçeneklerinden, dosyalarınız etkilenmeden Windows u yenileyin seçeneği ile temizledim şimdi tertemiz oldu 2 dak. Sorun filan yok tek olumsuz yönü programlarım sürücülerim silindi o kadar.

İlk olarak Bios'u güncelleyin Sonra Güç yönetiminden Ayarları varsayılana döndürün. Hibernation devre dışı bırakın, Bilgisayarı Sağlam bir antivirüsle tarama yaptırın ve driverlerinizi güncel tutmayı unutmayın.

Çok kalıplaşmış cevaplar veriyorsun, bot tarafından cevap alıyorum gibi hissediyorum senin yazılarını görünce.

Eski üyeliğimle açmıştım o konuyu. Konu yok oldu. :D Zaten virüs yüzünden o sorun oluştu.
hmm Çoğunlukla Ben üye olduğum zamanda yoktu o zaman :) neyse geçmiş olsun Antivirüs kullan bundan sonra Bu tip sorunlar karşına çıkmasın bilgisayarda en başta alıncak önlemi almayınca virüs kapması çok oluyor. Sen nasıl Soğuk havada dışarı çıkıp üşütürsen Önlemini almayıp sıkı giyinmez isen nasıl hasta oluyorsan buda aynı şekilde. Antivirüssüz dışarı çıkıyorsun(internet'e :)) sonra şifayı kapıyorsun Dikkat et bunlara :)

Kaspersky
Microsoft Security Essentials
Windows Defender
Adventec System Care 6 Pro

Bunları kullanıyorum. Bir gün hepsini aynı andan açıp tam tarama yaptırmıştım. Yinede sonuç değişmedi. Windows 8'e geçmek istiyorum ama aktif etme sorunu var, bazı oyunlar çalışmayacak, en önemlisi de başlat çubuğunda Windows simgesi yok.

Bilgisayarda bir den fazla antivirüs kullanmanızın sebebi nedir ? Windows 8 de neredeyse çalışmayan oyunda yok. Windows simgesine gerek yok, imleci en sol alta getirince direkt metro simgesi geliyor zaten. İşleri bu kadar kolaylaştırırken Microsoft, bizim millet neden hala kendini zora sokuyor ki...

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı