Bilgisayar Kapanmıyor

mcangul

Hectopat
Daha fazla  
Dün yaptığım son windows 8.1 güncelleme sonrası bilgisayarım kapanmıyor veya uykuya geçmiyor. Bilgisayar kapatılıyor yazısında kalıyor düğmesine basılı tutmak zorunda kalıyorum . Ne yapmalıyım ?

sadece fn+f1 ile mi uykuya geçebiliyor öyleyse sanırım aynı sorun bende de var önce bir kere olmuştu ayrıca sıfırlayamıyordumda sürücü eksik uyarısı veriyordu servise gönderdim geldi bir iki ay sonra yine oldu :/

laptopun kapağını kapatınca uykuya geçmesi lazım ama olmuyor kapatamıyorum da bilgisayarı mecburen düğmesine basılı tutuyorum .

pile sağ tılayıp güç seçeneklerine gelip soldaki güç düğmesinin yapacaklarını seçin'i tıklayıp bilgisayarın kapağını kapatıncadaki yeri uyku da değilse uykuya getirir misiniz, bu işe yarasa bile neden kapanıyorda kaldığını bilmiyorum malesef

Denetim masasında güç seçeneklerine tıkladığımda denetim masası donuyor işlem yapamıyorum. İlk defa böyle birşeyle karşılaştım.

Dün yaptığım son windows 8.1 güncelleme sonrası bilgisayarım kapanmıyor veya uykuya geçmiyor. Bilgisayar kapatılıyor yazısında kalıyor düğmesine basılı tutmak zorunda kalıyorum . Ne yapmalıyım ?
Aynısı bendedede oluyordu.Güç düğmesini kapatmaya ayarladım hızlı başlatı kapattım ve düzeldi

Geri
Yukarı