Bilgisayar kasamı boyatmak istiyorum

Stencil çeşitlerinden zevkinize göre bir tanesini beğenip belki kendiniz uygulama yapabilirsiniz. Uygulaması biraz zahmetli ve aralardan kaçıp şekli bozabiliyor ama yeterli video izlerseniz belki mantığını kavrarsınız.

Bu riski almak yerine internetten güzel bir grafiti tasarimi bul. Sonra yapiskan folyo basan sitelerden birine gir ve bulduğun fotoyu folyoya bastır. Kasana güzelce yapıştır. Hem ilerde sıkılırsan ayni islemi tekrarlayarak farkli bir tasarima gecebilirsin.

Doğukan Oraklı bu işi yapıyor diye biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaliteli bir boya ile bilgisayarın boyanabilecek parçaları dışında ne varsa sökün ve açık hava olan bir yerde boyayın. Bant veya kağıttan yapacağınız şekiller ile harika boyalar yapabilirsiniz. Ben de yapmayı düşünüyorum bir zamandır. Belki konu açarım, video çekip de yüklerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı