Kapalı Bilgisayar Kasası için Logo & Sticker

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Arycanda acaba istek bir logo göndersem ve 10 tane bastırmak istesem fiyatı ne kadar olur ya da böyle bir istek mümkün mü?

@Arycanda acaba istek bir logo göndersem ve 10 tane bastırmak istesem fiyatı ne kadar olur ya da böyle bir istek mümkün mü?
Maalesef Logo basımı yok hocam. Logo baskı işleri yapmıyorum.
Konu içinde bulunan listedeki logolardan stoklarda mevcuttur.

Teşekkür ederim o zaman. :)
Ben teşekkür ederim.
Hayırlı günler.

357 nolu 1080P Logosu son 3 adet kalmıştır. Bitmek üzere.

342 nolu logodan son 7 adet kalmıştır.
334 nolu logodan son 12 adet kalmıştır.

Güncel Toplam Stok 2300 Adettir. Bilginiz olsun.

Selam Hocam,
Forumda gezerken sizin 2. el ilanlarınızı gördüm.
Elinizde Creative 5.1 Ses kartı var galiba. (Fiyatını 40 TL yazmışsınız)
Eğer satmadıysanız benim Logo sticker koleksiyonumla takas düşünür müsünüz? 40 Adet logo gönderebilirim.

Logo sipariş vermek isteyip sanalpazar üzerinden bana ulaşmak isteyenler,
Konu içindeki sanalpazar ilanımın süresi dolarsa "diğer ilanlarım" kısmından mesaj atabilirler.

Stokta bazı modeller dışında yeterince Logo & sticker vardır. Bu konu sürekli günceldir arkadaşlar.

Konu Günceldir.

Toplam Güncel stok sayısı : 2100 Adettir. Saygılar.

Arkadaşlar merhaba.
Son zamanlarda sanalpazar.com üzerinden logo basımı ile ilgili çok bir kişiden mesajlar gelmeye başladı. Logo basımı yoktur.
Konu içinde logo basımı yapmadığımı yazmıştım.

Konu günceldir.

Güncel Stok sayısı : 1950 Adettir. (20 Ekim 2015)

Standart düz model soranlar oluyor.
Arkadaşlar Stoklardaki tüm modeller kabarık model olup elimde maalesef Düz model logo yoktur.

Konu hala günceldir. (18 Kasım 2015)

Logo listesinde değişiklik olmuştur. (Güncel: 02 aralık 2015)

Satış devam ediyor arkadaşlar. Konu günceldir.

Hayırlı satışlar hocam. İstanbulda oturuyorum sticklerdan almayı düşünüyorum. İstanbulda oturduğum için kargo imkanı var mı ? bide size ulaşabileceğim bir tel var ise çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsinden istesem kaç tane olur ve fiyatları ne kadar olur?
Hocam elimde 56 çeşit logo var. Toplam 56 TL tutar. tanesi 1 TL.
+ 2 Adet büyük boy ASUS Logosu var onların tanesi 5 TL. Aşağıdaki ilanımdan bana ulaşabilirsiniz. Hepsinden 1er adet alırsanız hediye logo da gönderebilirim.
2. el Bilgisayar kasası için Logo & Sticker 10 'lı SET 10 TL Sanalpazar.com'da

Hayırlı satışlar hocam.İstanbulda oturuyorum sticklerdan almayı düşünüyorum.İstanbulda oturduğum için kargo imkanı varmı ? bide size ulaşabileceğim bir tel var ise çok iyi olur.
Selam hocam. Teşekkürler.
İstanbula kargoya veriyorum. Türkiyenin heryerine aynı gün veya 1 gün sonra kargoya veriyorum. İletişim bilgilerim aşağıdaki ilanımdan bana ulaşabilirsiniz. Sanalpazar özelden yazarsanız geri dönüş yaparım.

2. el Bilgisayar kasası için Logo & Sticker 10 'lı SET 10 TL Sanalpazar.com'da

Hepsinden istesem kaç tane olur ve fiyatları ne kadar olur?
Pardon hocam yanlış yazmışım. Büyüy boyların tanesi 2,5 TL. 2'li olarak satıyorum elimde iki çeşit var ikisi 5 TL.

Hocam sanalpazar üzerinden alım işlemini gerçekleştirdim. Bi bakarsanız sevinirim :)

Hocam sanalpazar üzerinden alım işlemini gerçekleştirdim.Bi bakarsanız sevinirim :)
Henüz sipariş düşmemiş hocam.
Şu an için "Ödeme havuz hesabına aktarılmıştır, kontrol edilmektedir." yazıyor. Sizin kendi profilinizde ne yazıyor? İlk siparişinizi iptal edince yeni siparişiniz galiba hemen düşmüyor.
Sipariş düşünce yarın kargoya veririm.

Hocam dün aynı şey bende de yazıyordu şimdi yazmıyor. Galiba ödeme olmuş. Sizde teyet ettikten sonra kargolayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı