Bilgisayar kasası kargo ücreti ne kadar tutar?

suzerain

Hectopat
Konuyu nereye açacağımı bilmiyorum en uygun burası geldi Arkadaşlar sistemimi internet aracılığıyla satmak istiyorum. Bilgisayar yaklaşık parçalarla beraber 12 kg ediyor. Mesela ben İstanbul'dan bu kasayı kargoya versem Ankara'ya, İzmir'e vs. ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kilo ve boyut bazlı ücret alınıyor, firmadan firmaya göre de değişiyor. Mağazada daha net bilgi alabilirsiniz.

En doğru sonuç için kargocuya sorabilirsin. Veya internette ne kadar kargo ücreti tutar gibi sitelerinde bölümler var.

Son düzenleme:
Boyutu ve ağırlığını yazıp hesaplayabildiğin siteler var. Tahminim 50-80₺ tutar.

En doğru sonuç için kargocuya sorabilirsin? Veya internette ne kadar kargo ücreti tutar gibi sitelerinde bölümler var.
Neden trip atar gibi cevapladınız onu anlamadım? Zorla cevaplatmıyoruz. Siteyi araştırdım net bir cevap bulamadım bu yüzden buraya konu açtım?

Neden trip atar gibi cevapladınız onu anlamadım? Zorla cevaplatmıyoruz. Siteyi araştırdım net bir cevap bulamadım bu yüzden buraya konu açtım?
? Trip atma işareti değil bence. Kargocuya sorabilirsin yani dedim. İşin ehli o. Kg boy olarak fiyat biçiliyor. Buradan bir şey dememiz doğru olmaz.

? Trip atma işareti değil bence. Kargocuya sorabilirsin yani dedim. İşin ehli o. Kg boy olarak fiyat biçiliyor. Buradan bir şey dememiz doğru olmaz.
Hocam niyetiniz o olmayabilir ama öyle anlaşılıyor, bence okuyun mesajınızı bana hak vereceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…