Bilgisayar kasası kargo ücreti ne kadar tutar?

Hocam kargo şubesine gidip sorun, en sağlam bilgiyi bu şekilde edinirsiniz. Üstte arkadaş 26TL’ye boş kasanın gönderilebildiğini söylemiş ama ben 54TL ödediğimi biliyorum, hatta Ryzen işlemciye 43TL vermek zorunda kalmıştım. Sorduğunuzda da cevap veremiyorlar. Her kargonun her şubesi bir olmuyor maalesef.
En ucuzu PTT’de şubeden şubeye gönderi (şubeden teslim) olur.

Bir de Yurtiçi Kargo’nun mobil uygulamasını indirip gönderiyi siz oluşturabilir ve %30 indirim sağlayabilirsiniz fakat bu durumda gönderiyi oluşturan kişi ödemeyi yapıyor aklınızda bulunsun.

Hocam isterseniz Türkiye'deki kargo firmalarının sitelerinden 12kg kargo fiyatlandırmalarına bakın. 25-30TL arası hepsi, eBay, Amazon gibi sitelere girip de hazır kasaların kargo fiyatlandırmalarına bakabilirsin. 8 - 14 dolar arası oluyorlar.

Fiyatlandırmalar doğru, eğer kasa avucum kadar olup 12kg olursa evet 25₺ olabilir.

Hocam isterseniz Türkiye'deki kargo firmalarının sitelerinden 12kg kargo fiyatlandırmalarına bakın. 25-30TL arası hepsi, eBay, Amazon gibi sitelere girip de hazır kasaların kargo fiyatlandırmalarına bakabilirsin. 8 - 14 dolar arası oluyorlar.
Hocam deneyimlediğim için söyleyebiliyorum, her zaman o fiyatlandırmadan almıyorlar. Büyük boyutlu ürünlerde desi hesabı yapılıyor sanırım.

Geri
Yukarı