Bilgisayar kasası nasıl temizlenir?

kereemsyn

Centipat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Arkadaşlar, benim PC 9-10 yıllık falan. Hiç temizlemedim. Bir iki kere bilgisayarcıya götürdüysem orada üfleyerek anca ama nasıl temizleneceğini bilmiyorum. Fön makinesi tutsam düşük güçte, ne olur, zarar gelir mi bilgisayara? Korktuğumdan da düzgün yapamam. Babam yapar ama adamın boş zamanı yok. Bilgisayarcıya götürsem o temizler mi yoksa kendim mi deneyeyim bir şeyler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, benim PC 9-10 yıllık falan. Hiç temizlemedim. Bir iki kere bilgisayarcıya götürdüysem orada üfleyerek anca ama nasıl temizleneceğini bilmiyorum. Fön makinesi tutsam düşük güçte, ne olur, zarar gelir mi bilgisayara? Korktuğumdan da düzgün yapamam. Babam yapar ama adamın boş zamanı yok. Bilgisayarcıya götürsem o temizler mi yoksa kendim mi deneyeyim bir şeyler?
Bilgisayarcılara bi bak hocam dışarı falan çıkarsan gezmeye düzgün yapabilecek varsa ver anlamıyorsanda elleme derim malum herşey pahalı . Yanlışlıkla biyeri falan zarar verebilirsin.

Fön makinası soğuk üflüyorsa balkonda tozunu alabilirsin lakin termal macun ile işlemcini yenilemen lazım.
hocam kasayı açıp sadece gözğüken tozu felan alcam öyle işlemciyi felan çıkarım ayrıntıya giremem çünkü beceremem ve fön makinesi soğukda sıcakta hava veriyo sıcak mı daha iyi olur soğuk mu
Bilgisayarcılara bir bak hocam dışarı falan çıkarsan gezmeye düzgün yapabilecek varsa ver anlamıyorsanda elleme derim malum her şey pahalı. Yanlışlıkla biyeri falan zarar verebilirsin.

Eyvallah hocam teşekkür ederim sorarım bilgisayarcılara 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı