Bilgisayar kasası önerisi

Bir süredir takıp etmiyorum değişik duymadığım markalar türemiş buda bunlardan bir tanesi. Sizlere güvenip inceleyeceğim tabiki. Bu kasalar bileşenler ile senkron çalışacak mı?
Lian Li çok ünlü bi marka. O11 Dynamic kasasını kullanıyorum ve bu kasanın TR'ye gelmesini 1-2 yıl beklemiştim. Beyazı 1750 ₺ civarında olması lazım geçen hafta öyleydi. O fiyata daha 20cm'lik fanlı kasa pek yoktur.

Bir süredir takıp etmiyorum değişik duymadığım markalar türemiş bu da bunlardan bir tanesi. Sizlere güvenip inceleyeceğim tabii ki. Bu kasalar bileşenler ile senkron çalışacak mı?

Lian Li piyasadaki en başarılı firmalardan birisi. Siz duymadıysanız uzun zamandır piyasayı takip etmiyorsunuz demektir ya da sadece TR'deki markaları biliyorsunuz. TR pazarına geç girdiği için de bilmiyor olabilirsin.

Lian Li piyasadaki en başarılı firmalardan birisi. Siz duymadıysanız uzun zamandır piyasayı takip etmiyorsunuz demektir ya da sadece TR'deki markaları biliyorsunuz. TR pazarına geç girdiği için de bilmiyor olabilirsin.
Bir süredir takip etmediğimi belirtmiştim. Ama baktığımda gerçekten hoş bir kasa. Sanırım fava ekledim. :) Varsa daha önerilere açığım tabi ama soruma cevap alamadım henüz. Senkron çalışıyor mu anakart ekran kartı soğutucu vs ile.

Anakartın ARGB fan destekliyorsa istediğin gibi kontrol edersin ya da diğer ARGB fanlarla senkron çalışır yani evet.

1670280529573.png

Uygun fiyatlı ve görünüş açısından hoş F/P ürünü kendim de kullanıyorum soğutması şahane

Evet. Anakartınızda 3 pin ARGB portu var yani anakartınıza takıp yukarıdaki programların herhangi birisiyle kontrol edebilirsiniz ışıklarını ve senkron çalıştırabilirsiniz aynı desteğe sahip diğer cihazlarla.

Uygun fiyatlı ve görünüş açısından hoş F/P ürünü kendim de kullanıyorum soğutması şahane
Hocam yanlış anlamayın ama bu kasaya 1.5k verene kadar Lian kasaya 2k Veririm. Hoşuma da gitti kasa özellikle beyazı. DarkGuardian Gamepower gibi markalara bir türlü güvenim barışmıyor.

Evet. Anakartınızda 3 pin ARGB portu var yani anakartınıza takıp yukarıdaki programların herhangi birisiyle kontrol edebilirsiniz ışıklarını ve senkron çalıştırabilirsiniz aynı desteğe sahip diğer cihazlarla.
Beyaz kasa içindeki ışığı belli eder mi acaba ekstradan led falanda takacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı