Bilgisayar kasası önerisi

Anladım. Yazım ve noktalama işaretlerine biraz daha dikkat edin, biri raporlarsa ceza yersiniz :)

Kusura bakmayın, ben ilkokuldan beri böyleyim :(
Corsair Carbide Spec Delta kullanıyorum uzun zamandır, hava akışı çok iyi. Hani hava akışı kötü olan kasalarda ön ya da yan paneli çıkarınca ekran kartı ve işlemcinin sıcaklığı düşer ya benim kasada sıcaklıkları düşmüyor, yani yan panel ve ön panel takılıyken de içeriye yeteri kadar hava akışı sağlayabiliyor demek bu. O yüzden tavsiye ederim, hava akışı çok güzel. Dış görünüşü de bence güzel, yan panelin filmli cam gibi olması hoşuma gidiyor, içindeki her şey değil de ışıklı şeyler belli oluyor sadece.
RX 590 sana yetiyormu ısınma durumu nasıldır verdiği FPS değeri falan ?
Anladım. Yazım ve noktalama işaretlerine biraz daha dikkat edin, biri raporlarsa ceza yersiniz :)

Tamam uyarınız için teşekkür ederim.
Corsair Carbide Spec Delta kullanıyorum uzun zamandır, hava akışı çok iyi. Hani hava akışı kötü olan kasalarda ön ya da yan paneli çıkarınca ekran kartı ve işlemcinin sıcaklığı düşer ya benim kasada sıcaklıkları düşmüyor, yani yan panel ve ön panel takılıyken de içeriye yeteri kadar hava akışı sağlayabiliyor demek bu. O yüzden tavsiye ederim, hava akışı çok güzel. Dış görünüşü de bence güzel, yan panelin filmli cam gibi olması hoşuma gidiyor, içindeki her şey değil de ışıklı şeyler belli oluyor sadece.

Kasaya PSU'yu kendinmi koydun yoksa aldığında 550W var miydi?

Peki kasaya 3 fanlı ekran kartı sığıyor mu? Gigabyte GTX 1660S OC almayı planlıyorum kasanın içine sığar mı?

Son düzenleme:
RX 590 sana yetiyormu ısınma durumu nasıldır verdiği FPS değeri falan ?

Evet yetiyor. Şu an oynadığım tüm oyunlarda en yüksek ayarlarda hiç 75 FPS altına düşmedim. CS:GO son güncellemelerden sonra FPS baya bi düştü ama yine de 140-200 arası alıyorum, F1 2019'da 100+ FPS'ler alıyorum, onun dışında PUBG 75-80 arası alıyordum en son güncellemeyi daha yapmadım değişmiş olabilir. Yani bana yetiyor.
Sıcaklık değerleri de 58-70 arası oyuna göre değişiyor. 70'i geçtiğini pek görmedim.

Evet yetiyor. Şu an oynadığım tüm oyunlarda en yüksek ayarlarda hiç 75 FPS altına düşmedim. CS:GO son güncellemelerden sonra FPS bayağı bir düştü ama yine de 140-200 arası alıyorum, F1 2019'da 100+ FPS'ler alıyorum, onun dışında PUBG 75-80 arası alıyordum en son güncellemeyi daha yapmadım değişmiş olabilir. Yani bana yetiyor.
Sıcaklık değerleri de 58-70 arası oyuna göre değişiyor. 70'i geçtiğini pek görmedim.

Kasaya 3 fanlı ekran kartı sığıyor mu?
Gigabyte GTX 1660S PC sığar mı?

Kasaya 3 fanlı ekran kartı sığıyor mu?
Gigabyte GTX 1660S PC sığar mı?
Maximum GPU Length

330mm

Sizin kartın uzunluğu ise 280mm yani sığar. Yanlış bakmadıysam tabi.

Maximum GPU length.

330mm.

Sizin kartın uzunluğu ise 280mm yani sığar. Yanlış bakmadıysam tabii.

Aynen bu baktığın için teşekkür ederim.

MB511 Sakın alma. İnanılmaz kronik sesli. Sesinden dolayı çok sorun. Corsair al hayatını yaşa. MB511 kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı