Bilgisayar Kasası Uzun Yolda Nasıl Taşınır?

Teşekkürler cevaplar için. Arka koltukta yatay bir şekilde götürmeyi düşünüyorum. Amuda kalkan diski ve kartı sökmek mantıklı bence de fakat sıvı soğutma biraz uğraştıracak gibi. AIO soğutucu custom değil. Frostflow X240 var. Sökmesem başıma bir şey gelir mi acaba?
Bir şey olmaz Neko Neko... Tek fanlı bir ekran kartıysa ekran kartını bile sökmesen olur. Korkacak bir şey yok. Sıvı soğutucu kolay kolay akıtmaz. Onu sökmekle hiç uğraşma. Sadece sabitlemediğin disk sallanıp bozulabilir, onu söküp sağlam bi yerde taşı. Yazlığa gidince yine amuda kaldırırsın. Benim kasa 12 saat bagajda yolculuk etti. Hiçbir şeyini de sökmedim. Kasanın kutusuna süngerlerini yerleştirip koydum, bagaja attım.

Bir şey olmaz Neko Neko... Tek fanlı bir ekran kartıysa ekran kartını bile sökmesen olur. Korkacak bir şey yok. Sıvı soğutucu kolay kolay akıtmaz. Onu sökmekle hiç uğraşma. Sadece sabitlemediğin disk sallanıp bozulabilir, onu söküp sağlam bi yerde taşı. Yazlığa gidince yine amuda kaldırırsın. Benim kasa 12 saat bagajda yolculuk etti. Hiçbir şeyini de sökmedim. Kasanın kutusuna süngerlerini yerleştirip koydum, bagaja attım.
Şoför koltuğunun arkasındaki paspasa dik mi koysam acaba. Bu sefer amuda kalkan HDD'yi de sökmeme gerek kalmaz belki :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı